iPhone 5S ve iPhone 6'nın parçaları sızdı mı?

İnternete sızan bu fotoğraflar, gerçekten de iPhone 5S ve iPhone 6'ya ait olabilir mi?

iPhone 5S ve iPhone 6'nın parçaları sızdı mı?

iPhone 5 çıkalı çok uzun bir zaman geçmedi ancak iPhone 5S ve iPhone 6 hakkında söylentiler giderek hız kazanıyor. Bu kez Fransızca bir web sitesi, iPhone 5S ve iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen hoparlör modüllerinden fotoğraflar paylaştı.

NoWhereElse.fr, fotoğrafları Apple için bileşen üreten bir kaynaktan elde ettiğini iddia ediyor. Siteye göre Apple, her sene yeni bir iPhone piyasaya sürme planını bir kenara bırakarak 2013'de 3 tane iPhone piyasaya sürmeyi planlıyor. Buna göre iPhone 5S'in iPhone 5'e küçük bazı yenilikler getireceği, iPhone 6'nın ise daha önemli tasarım değişikliklerine sahip olacağı söyleniyor. Raporlara göre üçüncü iPhone modeli ise daha büyük ekranlı iPhone Math olacak.

Söylentiye göre bu modellerden bir tanesi, Mart ve Temmuz ayı arasında tanıtılacak, geri kalanlar ise 2013'ün sonlarına doğru ortaya çıkacak.

Ortaya çıkan yeni parça, iPhone 5'tekine benzese de gerçekten gelecekteki bir iPhone'da yer alıp almayacağını şimdiden söylemek zor. Ancak bu tür sızıntıların ilk olmadığını, iPad mini'nin de çıkışından önce çeşitli parçalarından fotoğrafların internete sızdığını hatırlatalım.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Zamaninda Samsung'a laf atiyorlardi suruyle modeli var diye. Jobs gitti apple degisti.

İPHONE YAPAR ARKADAŞ

Apple'ın yapacağı iddaa edilen telefon sayısı: 329230942 Apple'ın yaptığı telefon sayısı: 1

sanmam. şu an için iphone 5 gayet yeterli düzeyde...

5'İ BİTTİ DE S'İ VE 6'SI KALDI... :)

hahaha... kurtlu elma Aplle fanbotlarının kafasını karıştıracak... garipler hangisini alacaklarını şaşıracaklar... 3 tekno tuğlayı almak için böbreklerini satmaya kalkacaklar...

Iphone şirketinin pazarlama stratejisi bu işte.Aynı tasarım PROGRAM yüklemesi ve 2400 TL fiyat etiketi.Alan insanlara akıllı gözüyle bakmak zor.

Kedidir o kedi.

büyük değişiklik olması planlanan ıphone 5se ne odu söyleyin bakayım :D

Afedersiniz ama bir arkadaş Iphone şirketinin pazarlama stratejisi bu işte.Aynı tasarım PROGRAM yüklemesi ve 2400 TL fiyat etiketi.Alan insanlara akıllı gözüyle bakmak zor. bu yorumu yapmış bu fiyatlandırma bizim ülkemizin hatasıdır

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir