iPhone veya iPad ile zayıflamak mümkün!

iPhone ve iPad için hazırlanan bu uygulama ile kilo vermek ve fazlası mümkün!

Artık iPhone veya iPad ile zayıflayabilirsiniz!

Sağlıklı beslenme ve diyet üzerine yapılmış en kapsamlı iPhone ve iPad uygulamasını gerçekleştiren Dr. Murat Topoğlu yeni bir buluşa da imza attı.

Tüm Türkiye'de iPhone ve iPad kullanıcıları artık kendi telefonlarından çok rahat bir şekilde ideal kiloda olup olmadıklarını, metabolizma hızlarını, günlük ne kadar kalori ve proteine ihtiyaç duyduklarını, ideal nabızlarını, vücut yağ oranlarını, vücut kitle indekslerini tespit edebilecekler. Diyetine engel olabilecek herhangi bir tıbbi rahatsızlık söz konusu değilse; üç günde üç kiloya kadar verilebilecek sıkı bir diyet programına da ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Sonrasında kilo vermeye devam etmek isteyenler, kilo, boy, yaş ve bel çevrelerini yazmak suretiyle fazla kilo durumuna bağlı olarak kendilerine özel olarak hazırlanacak ve uygulama üzerinden gönderilecek 1 haftalık, 4 haftalık, 12 haftalık diyetlere çok küçük bir ücret ödeyerek erişebilecekler.
Uygulamanın Apple uygulama mağazası Appstore'dan indirilmesi tamamen ücretsiz.

Aynı uygulamanın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer Avrupa ülkelerinde de yayınlanacağını söyleyen Dr. Murat Topoğlu çalışmalarını bu konuda yoğunlaştırdı.

 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bir telefona 3.500 tl verdikten sonra zaten cepleri tam takir oldugu icon fogal olarak diyete gierler

Sanane ne isterse werırler sanamı kalmış sen ucuz alıyor hemen bozuluyor ama o bozulmuyo

değişik bir sistem hemen inceleyeceğim

mükemmel......

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play