ITOPYA.COM'da Süper Gençlik Festivali Kampanyası Başladı!

ITOPYA.COM'da Süper Gençlik Festivali kampanyası başladı! Peki, hangi ürünlerde dev indirimler olacak?

ITOPYA.COM'da gençlik kampanyası başladı

ITOPYA.COM’un gençlere (ve tabi ki kendisini hala genç hissedenlere!) özel seçtiği ürünlerde harika fırsatlar sunacağı SÜPER GENÇLİK FESTİVALİ başladı ve Mayıs ayının 22’sine kadar devam edecek. Bilgisayarlardan notebook modellerine, işlemcilerden monitörlere kadar birçok gaming üründe muhteşem fırsatlar mevcut.

ITOPYA.COM’un kampanyalarında SÜPER tanımı kısa süreli büyük kampanya kategorisi anlamına geliyor. Yaz öncesi son SÜPER kampanya ile gaming ve teknolojide eksikleri olanlar bu ihtiyaçlarını hesaplı şekilde tamamlayabilirler.

Hangi Ürünlerde DEV İNDİRİMLER Var?

Kampanya içerisinde bir oyuncu ya da teknoloji tutkununun ihtiyacı olabilecek tüm kategorilerdeki ürünlerde indirim mevcut. Ancak bu tabii ki seçili ürünleri kapsıyor ve stok adetleri sınırlı.

Bu kampanya haricinde ek olarak, 31 Mayıs’a kadar 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ve peşin fiyatına +taksit kampanyası da devam ediyor. Haziran ayında kargo bedava ve +taksit kampanyalarının devam edip etmeyeceğini öğrenmek için ITOPYA.COM’un sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Mağazalarda İndirimler Olacak mı?

ITOPYA.COM her geçen gün farklı şubelerle hizmet verdiği alanları arttırıyor. İstanbul Acıbadem, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal Outlet ve Ankara Söğütözü şubeleriyle hizmet veren ITOPYA.COM’un SÜPER GENÇLİK FESTİVALİ kampanyasında da İstanbul Kartal Outlet şubesi dışındaki 3 şubesinde de indirimli ürünlerle teknoloji tutkunlarının gözdesi olacak. Girişlerde oluşabilecek yoğunluktan dolayı son güne bırakmamanızı öneririz.

Kampanyayı Nasıl Takip Edebilirim?

Kampanyayı bu bağlantıda bulunan sayaç ile takip edebilirsiniz.