Kevlar ve mantardan yapılan kılıf yolda!

Telefonunuz için sıra dışı bir kılıf arıyorsanız, bu yeni kılıflar tam da aradığınız şey olabilir...

  • Zeynel A. Öztürk
Kevlar ve mantardan yapılan kılıf yolda!

Yüksek kaliteli kılıflarıyla bilinen firma Evutec, telefonunuza eşsiz bir görünüm kazandırmak için 2016'da mantara yer veren yeni kılıflarını piyasaya sürecek.

Mantar kılıf fikri yeni bir fikir değil, ancak çoğu firma plastik gövde üzerine mantar kaplamayı tercih ediyor. Evutec ise biraz farklı bir yol izleyerek Kevlar'dan oluşan bir gövde kullanıyor. Firma, bu iskeletin üzerini çeşitli maddelerle kaplıyor. Kevlar'ın ne olduğunu hatırlamayanlar için onun plastikten çeşitli üstünlükleri olan, en önemlisi plastikten daha dayanıklı bir madde olduğunu söyleyelim. Evutec'in mantar kılıflarının farklı tasarımlarda ve farklı koruma seviyelerinde sunulacağı söyleniyor.

Yeni kılıflar hemen satışa sunulmayacak olsa da firma, önümüzdeki ay dağıtıma başlamayı planlıyor. Evutec'in diğer kılıf seçeneklerini merak edenler, buraya tıklayabilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Kurşun geçirmez yeleklerde kevlardan imal edilir, yanılmıyorsam. Demek cep telefonları bu şekli ile de hayat kurtaracak. Espri bir yana şık metal ve plastik varyantlardan bıkanlara, mantarla kevlar güzel bir estetik alternatif sunuyor.

kevları Kurşun Geçirmez bir şey olarak tanıtsaydınız daha iyi di bence.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost