Kimsenin beklemediği haber!

Samsung ve Apple arasındaki patent savaşında kimsenin beklemediği bir şey oldu ve...

Samsung ve Apple barışmak için konuşacak!

Apple ve Samsung arasında bir senedir devam eden patent savaşında sona yaklaşılmış gibi görünüyor. Bilindiği gibi Apple, Samsung'u iPhone ve iPad'i "kopyalamakla" suçlamıştı.

Bazı kaynaklara göre Apple'ın CEO'su Tim Cook ve Samsung'un CEO'su Gee-Sung Choi, önümüzdeki üç ay içerisinde bir araya gelerek görüşecekler. Bu buluşmanın ardı arkası kesilmeyen davalara bir son vereceği ümit ediliyor.

Buluşma, Kaliforniya'dan hakim Lucy Koh'un isteği üzerine gerçekleştirilecek ve sulh hakimi Joseph C. Spero tarafından izlenecek. Samsung ve Apple, temsilcileri yoluyla yaptıkları açıklamada bu uzlaşma konferansına katılmak istediklerini söylediler. İki tarafın anlaşması, tekrar ortaklıklarına ürünlerine odaklanarak büyük miktarda paralar kazanmasına yardım olacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Yemeyin burada birbirinizi Alan memnun satan memnun ne apple samsung gibi urunlerini yaptiracak marka bulur nede samsung apple gibi urunlerini satacak marka bulur.

katılıyoruö onlar patent davası ayağına reklamlar yapıyorlar burda yok şu iyi yok bu iyi demeyelim boşu boşuna

hadi bakayım öpüşün barışın

herşey reklam adına patent falan hikaye bu iki üründe ne kadar süredir gündemde ve satışlarıda her iki taraf için olumlu yönde etkiliyor birine az birine fazladır belki ama etkili olduğu aşikar

Buluşurken kavga etmeyin...

Azili hirsiz Apple ne diyecek ki?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir