CHIP Online forumu hakkında her şey

CHIP Online forumları: Teknoloji dünyasının kalbi burada atıyor, fikirler burada tartışılıyor.

CHIP Life

CHIP Life

CHIP Online forumları sadece bilgisayar ya da teknoloji dünyasındaki gelişmeleri tartışmıyor. Artık CHIP Life ile kullanıcılar arasında hayatın her alanında tartışmalar yapılabiliyor.

'Kitap' bölümünde okumuş olduğunuz kitapları forum arkadaşlarınızla paylaşabilir, onlara önerebilir veya onlardan kitap tavsiyesi alabilirsiniz.

Diziler ve TV'de ise TV programları ve dizilerle ilgili forumdaki arkadaşlarınızla görüş alışverişinde bulunabilirken, Spor bölümünde sporun her alanıyla ilgili tartışmalarınızı bu bölümde yapabilirsiniz.

Eğer verilen kategoriler size yeterli gelmezse 'Diğer Konu Dışı' bölümünden bu anlamda faydalanabilirsiniz. Bu bölümde konu sınırlaması olmaksızın, elbette belirli kurallar çerçevesinde hemen her konuyu burada tartışmaya açabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

CHIP Online, siz değerli okurları sayesinde varolduğunun farkındadır ve sizlerle beraber başarı çıtasını çok daha yukarılara çekeceğine yürekten inanmaktadır. CHIP Online ile ilgili öneri, eleştiri veya fikirlerinizi mutlaka bizlerle paylaşın. Okurlarının hepsi CHIP Online için çok kıymetlidir ve görüşlerine değer vermektedir.

Bunun farkında olduğumuz için burdayız... Teşekkürler CHIP Online

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir