KVK'dan "Kaza Güvence Paketi"

KVK, garanti dışında kalan hasarları da bu hizmetiyle garanti kapsamına alacak!

KVK'dan "Kaza Güvence Paketi"

Teknoloji alanında Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan KVK, garanti dışında kalan hasarları da onarım kapsamına alarak, teknik servis hizmeti verdiği alanı daha da genişletiyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen tüketicilerin, 'KVK Kaza Güvence Paketi' veya 'Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi'ne sahip olmaları yeterli olacak.

Her iki paketten birine sahip olan tüketiciler; yurtiçinden veya yurtdışından aldıkları, olası kaza karşısında hasar gören KVK'nın hizmet verdiği tüm marka ve modellere ait cep telefonu, tablet, navigasyon gibi mobil cihazları için bakım ve onarım hizmeti alabilecek.

'KVK Kaza Güvence Paketi'yle yurtiçinden alınan cihazlarda meydana gelen ve garanti dışı olarak kabul edilen, düşme, kırılma, alçak/yüksek voltaj, toz gibi kazalar sonucunda meydana gelen arıza ve hasarların bakım ve onarımı güvence altına alınmış olacak.

'Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi' ise KVK Teknik Servis tarafından hizmet verilen marka, model ve renklerdeki ürünleri kapsayacak. Paketle, tüketicinin yabancı bir ülkeden alarak Türkiye'ye getirdiği mobil cihazda yaşanan arızayla, imalatçı-üretici ve ithalatçı garanti süresi sona eren mobil cihazlarda yaşanan arızalara 1 yıl teknik servis güvencesi verilecek.

Paketlere ve ayrıntılı bilgiye 'KVK Satış Noktaları' ve 'KVK Teknik Servis'lerden ulaşılabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

İnternet üzerinden ulaşabileceğimiz bir kaynak yok mu? Aradım herhangi bir bilgi bulamadım bu konu hakkında.

Çok iyi bir şey keşke aynısını Başarı ya da Samsung'ta yapsa

ya kvk önce giden telefonları bozmadan son kullanıcıya geri versin servisi düzeltsin kaza güvencesiymiş yok ya

Bi yapmayın bu şirket telefonlarına bile bakmaktan aciz. Hangi güvence. Şirket büyüdükçe markalaştıkça muhatap bulmak zorlaşıyor. Aradaki bu şirketlerin hepsiyle muhatap oldum ancak hiçbirisinden verim alamadım. Açıp şikayet sitelerini inceleyin içler acısı bir durum var. Bence bu aracı şirketler kalkmalı yurt dışından getirip vergiyi gümrükte ödeyelim. En azından zaman kaybetmez gavurdan yediğimiz kazıkla kalırız.

şimdiye kadar bunlardan faydalanan var mı bi işe yaradığı görülmüş mü

en son 5130-c2 döneminde telefonumu kvk'ya teslim ettim ve tam altıay orda kaldı bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa dahi güvenmem

yurt dışı telefonu götürürsün servise arıza büyük olunca binbir türlü bahane bulursa nasıl olsa tüketici haklarınada başvuramazsın cihaz yurt dışı olduğu için...bence para tuzağı bu

tamamen yalan düzmece kvk cihazımın şarj girişi kırıldığı için garantiye gönderdim 81 tl masraf çıkarmış bırakın kaza kırılma vs sigortası çin malı telefon için çıkardığı ücrete bak

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play