Lenovo P, Pil Rekoru Kırmaya Devam Ediyor

Lenovo, P serisi ile batarya rekorunu kırmaya devam ediyor.

Lenovo P, rekora koşmaya devam ediyor

Lenovo, rakipsiz 5000 mAh'lık bataryası ile kısa sürede bir efsane haline gelen VIBE P1'in rekorunu bu kez P2 ile daha da ileri taşıyor. 5100 mAh'lik bataryası ile şarj derdine son veren P2, 8.3 mm'lik inceliğe de sahip. P2, sınıfının en yüksek kapasiteli bataryası ile gücüne güç katarken, 24W'lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Telefonunuzu tek tuşla güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızı çok daha uzun süreler de kullanmanıza olanak sağlıyor. P2 aynı zamanda parmak izi okuyucu özelliği ile de kişisel güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıyor. P2, diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen bir telefon. 

P2, 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip. Üstelik çektiğiniz değerli fotoğraflarınızı Google Photos™'da iki yıla kadar ücretsiz depolayabilirsiniz. Son derece şık ve ince bir tasarımı olan P2,  Qualcomm Snapdragon 625 2.0 Ghz İşlemcisi, çift sim kart desteği Super AMOLED 5.5" Full HD ekranı ve 4GB RAM'i ile de oldukça iddialı. Android™ 6.0 Marshmallow işletim sistemine sahip P2, 32 GB dahili, Micro SD kart ile de 128 GB'a kadar artırılabilir hafızaya sahip. P2, 1.699 TL'lik satış fiyatıyla onu keşfetmenizi bekliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Çin ajanı bir telefon, nasıl olurda rekor kırabilir ki. Şirketlerin, kullnıcılarının bilgierini çalmayı, kendilerine hak görmeyi bir an önce bırakmaları gerekmekte...

@02 Ocak 2017 13:19 Yani illa dayatma Apple yada Nokia'nın hatalarını tekrarlayan Samsung mu kullanmak lazım. Çok para vermek istemiyorum. Nijerya dan S90 ı 360 TL ye aldım. Burada 1000 TL iken. Çok da memnun kaldım. Bir ay boyunca telefona çalışan yüzlerce insan var. Kırıldığı zaman da vah tüh. Ne çok para veririm ne de kırıldı diye üzülür dizimi döverim. Telefona verilecek para maaşın %10unu geçmemeli.

@02 Ocak 2017 19:48 Millet Senin gibi yurt dışına çıkmıyor o senin görüşün ve harcadığın miktar bu bir, ikincisi burada 1000 TL olduğundan dolayı maaşının birini vermek zorunda olduğu İçin kimseyi suçlayamazsın ( ülkenin vergi ve diğer Eklentileriyle alakalı şartlarından haberin Yok herhalde ! ), üçüncüsü uzanmadığın ciğere pis diyemezsin ! Ahkam kesmesi kolay Nijeryaymış Türkiye deyiz Türkiye'de !

Google photos zaten ücretsiz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir