LEVEL'dan yine 2 tam sürüm oyun ve dahası...

LEVEL bu ay da yapacağını yapıyor ve yine okurlarına 2 tam sürüm oyun hediye ediyor. Ayrıca bu ay...

Evet, yanlış görmüyorsunuz... LEVEL, MMORPG oyunlarının yeni kralı Age of Conan: Hyborian Adventures'ı, çizimi ve renklendirmesi tamamen elişi olan özel bir kapakla selamlıyor. Tamamen, LEVEL'a özel olan bu kapağın altında ise yine dopdolu bir dergi var.

Age of Conan: Hyborian Adventures'ın detaylı incelemesi; tüm oyun dünyası tarafından heyecanla beklenen Mafia II'nin yakın planı; strateji severleri mest edecek olan Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor incelemesi, LEVEL'da okurlarını bekleyen içeriğin sadece bir kısmını oluşturuyor. İncelemelerin ve ilk bakışların yanında Oyunculuğu Çarpık Evrimi ve Oyun Dünyasındaki İnsanlık Ayıpları gibi ilginç dosya konuları da bu ay LEVEL'da.

Rehber bölümüne ise GTAIV konuk oluyor. Tüm bunların yanında CNN Türk Spor Merkezi'nden Nebil Evren ve Barış Kuyucu röportajı ise tüm oyun severleri kırıp geçirecek.

Elbette ki daha bitmedi; LEVEL bu ay yine heyecan verici iki tam sürüm oyun hediye ediyor. Oyuncuları kayıp kıta Atlantis'in gizemine biraz daha yaklaştıracak olan Atlantis 3: The New World ve gerçek bir korku adventure'ı olan Dark Fall 2: Lights Out.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Güzel Bir Oyun Biliyorum Bu Oyunu Tavsiye Ederim Arkadaşlar

Gecenlerde bi LEVEL dergisi aldım 2002 yılın en iyisi oldugu sölenen bir RPG siniveriyordu.Adıda ARX FATALIST. 12 tane arkadaş oyunu daıttım 12 kişide hiç bi halt yiyemedik.

Dark Fall II oyun arşivimde. Tavsiye ederim. First Person Shooter hastasıydım, hala biraz öyleyim ama artık macera oyunları diyorum, özellikle de 'point and click' tarzı çevre ve karakterle etkileşimli ve keşfetmeye yönelik oyunlar muhteşem... Mesela "Dracula:Origin" arşivimdeki yerini alacak yakında inşallah...

artık level'a geri dönmenin zamanı geldi galiba :D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir