LG KC990 Louvre: Megapiksel devi ortaya çıktı

Megapiksel devi cep telefonu gün yüzüne çıkmayı başardı. İşte LG KC990 hakkındaki ilk detaylar...

LG KC990 Louvre: Megapiksel devi ortaya çıktı
LG Louvre: Cilalanmış Arena (resim: gsmarena.com)

Daha önceleri LG firmasının 12 Megapiksel çözünürlük sunan bir cep telefonu üreteceğinden bahsetmiştik. İşte LG'nin kamera odaklı cep telefonu, Varşova'da gerçekleşen bir etkinlikte gün yüzüne çıktı. Haberin kaynağı gsmarena.com, bir okurun bilgileri ve fotoğraflarını kaynak olarak gösteriyor.

LG KC990, Louvre ek ismiyle lanse edildi ve 12 Megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekiyor. Böylece cihaz Sony Ericsson Satio ve Samsung Pixon 12'nin direkt rakibi haline geliyor.

Ayrıca kameranın videoları HD kalitesinde, yani 1280 x 720 piksel ile çektiği iddia ediliyor. Dokunmatik ekran 3,2 inç büyüklüğünde ve cihaz LG Arena'da olduğu gibi S-Class kullanıcı arabiriminin en yeni sürümünü kullanıyor. Diğer göze çarpan özellikleri: WLAN, GPS, yongası, DLNA desteği ve TV çıkışı.

Cihazın seri üretime ne zaman geçeceği ise henüz belli değil...

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Çok abartmamak lazım. 3.2 mp ile fotograf kağıdına çok net resim basılabiliyor. Bence bu yeterli. Poster veya daha büyük çıktı alacak olanlar zaten profesyonel fotograf makinası kullanır.

ceptoplar yakında gelecek bekleyin bakalım

''Ayrıca kameranın videoları HD kalitesinde, yani 1280 x 720 piksel ile çektiği iddia ediliyor.'' İddia ediliyor ne demek? Etkinlikte cihazın özelliklerinde yazıyor bu. Ayrıca video konusunda en iyi marka LG'dir.

Ayrıca KC990 değil GC990 olarak geçiyor.

abartmaya başladılar artık..

Bende yedim tamam cozunurluk onemli ama burda unuttugunuz bir sey daha lens ne olacak. yani ben canon dslr icin bosu bosuna binlerce dolarlik lens almisim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir