LG'nin kavisli cebi G Flex yine göründü!

LG'nin önümüzdeki ay tanıtacağı "kıvrık" cebi, kimsenin beklemediği bir yerde, böyle ortaya çıktı!

LG'nin kavisli cebi G Flex yine göründü!

LG'nin kavisli cebi G Flex'e ait basın görselleri daha önce internete sızmıştı. Kıvrık telefon şimdiyse, gerçek hayatta, Arjantinde'ki bir gazetecinin çektiği fotoğraflarda kendini gösterdi.

Telefe Noticias'tan teknoloji editörü Frederico Ini, LG Flex prototipini eline geçirerek onu incelemiş. Aşağıdan yukarıya doğru kavisli cep (sağ ve sol yanlarından bükülmüş Galaxy Round'un aksine), aynı LG G2 gibi arka tarafında düğmelere sahip.

LG G Flex hakkındaki çoğu detay henüz bilinmiyor. Bir söylenti, cihazın 6 inç'lik OLED ekrana sahip olduğu yönünde. G Flex'in tüm detayları, önümüzdeki ay tanıtıldığında ortaya çıkacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

aşağıdan yukarıya kavis galaxy round a göre bence daha mantıklı bir seçim olmuş. Fakat yine de kavisli ekran fikri bana çekici gelmiyor.

esnek değil sadece kıvrık çok saçma birşey..

gereksiz :) tabi aynısını sen yapabiliyorsan böyle konusursun yapamıyorsan da oturduğun yerde bilim adamı taslamazsın:) bence sahane olmuş düşme durumunda hasarı en aza indirmek ve ele daha iyi oturmayı amaç edinmiş gibi sörünüyor şu hali ile bravo :)

zaten cebe zor sığıyorlar bide kavisli durup potluk yapacaklar. samsungun modeli en azından bacağı saracak mantığı ile idare eder de bunu nasıl zaptedicez

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir