LoL Türkiye Şampiyonluk Ligi 16 ocak'ta!

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi 16 ocak'ta başlıyor.

League of Legends başlıyor!

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 8 Ağustos'ta Ülker Sports Arena'da binlerce seyircinin önünde gerçekleşen büyük final heyecanıyla sona eren Şampiyonluk Ligi, LoL tutkunlarını bir kez daha ekran başına toplayacak. 

Geçtiğimiz yılın finalisti Beşiktaş, Oyun Hizmetleri ile güçlerini birleştirerek yoluna yepyeni bir kadro ile devam edecek. Yıldız oyuncusu Naru'nun başka bir takıma transfer olmasıyla kan kaybeden son şampiyon Dark Passage, "rüya takım" oluşturma hedefiyle yola çıkan ve herkesi heyecanlandıran Supermassive, Kore'den oyuncular ve koç transfer ederek bir ilki gerçekleştiren Team Turquality ile daha birçok takımın mücadele edeceği Şampiyonluk Ligi için, artık her şey hazır.

Her hafta sonu Riot Games Türkiye ofisinde oynanacak ve LoL TV'de canlı yayınlanacak Şampiyonluk Ligi'nde ilk olarak 7 hafta sürecek lig aşaması oynanacak. Tüm takımların birbiriyle iki kere karşılaşacağı ligde, her hafta 8 maç canlı yayınlanacak. Karşılaşmalar, cumartesi ve pazar günleri saat 14.00'da başlayacak.Kış ve Yaz olmak üzere iki mevsim boyunca düzenlenen Şampiyonluk Ligi, Ocak ayında başlayıp Ağustos ayına kadar süren bir maraton. 8 takımın mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi özel yayınları, LoL TV'de haftalık olarak 800.000'den fazla tekil izleyiciye ulaşıyor.

Büyük bir mücadeleye sahne olacak Şampiyonluk Ligi ile ilgili tüm detayları, ligin resmi sayfası olan, www.lolespor.com adresinde bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Dota 2 oynayın bırakın şu oyunu gözünüzü seveyim

Ne diyelim. Toplum afyonuyla iyi zaman öldürmeler size. Şunu düşünmeniz bile yeterli: siz bu oyunda zaman geçirip kazandıkça yada kaybettikçe yapımcıları oyun üzerinden tüm hayatına hatta sülalesine yetecek kadar parayı olduğu yerden kazanıyor. Peki bunun karşılığında topluma ve insanlığa ne kadar faydalı oluyorlar ? Bu tip oyunlar insanları eğlendirmek için değil sırf paralarını sağmak için yapılırlar. Para vermeyenler ise "bot" lar olarak kullanılırlar oyunda. Buyurun bot olmaya...

@14 Ocak 2016 20:41 oyun dediğin eğlencedir. Karşılığını eğlence olarak alırsın. Sen sevmiyorsun diye kimse sevemeyecek değil

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir