Madonna'nın yeni albümü Vodafone'da

Vodafone aboneleri Madonna'nın yeni albümünü cep telefonlarından dinleyip kaydedebiliyorlar.

Madonna önce Vodafone'da

Madonna önce Vodafone'da
Vodafone beş kıtada, 25 ülkede faaliyet yürütüyor

Bu benzersiz müzik deneyiminin bir parçası olarak, tüm katılımcı bölgelerdeki Vodafone müşterileri, cep telefonu zil melodisi, zil geri çaldırma tonu ve SMS tonları olmak üzere, bir hafta boyunca, özel ve bağlantılı cep telefonu içeriğini kapsayan Vodafone live! üzerinden Madonna'nın mini sitesine erişebilecek.

Vodafone Grubu Global Baş Pazarlama Sorumlusu Frank Rovekamp şu açıklamada bulundu: "Vodafone, insanların cep telefonlarındaki müzik deneyimini tamamıyla değiştirdi. Warner Music ile gerçekleştirilen işbirliği bu mirasın üzerinde sağlam bir temele oturuyor."

WMI Başkan Yardımcısı ve Warner Music Europe Başkanı John Reid ise şunları kaydetti: "Vodafone Live! aracılığıyla böylesine zengin bir içerik sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böylece, dünya üzerindeki milyonlarca Madonna hayranına böylesine yenilikçi bir yöntemle ulaşıyoruz."


Madonna Hakkında

Çok sayıda Grammy ödülü sahibi şarkıcı, şarkı yazarı, prodüktör, kültür ikonu, dünyaca tanınan sahne sanatçısı, videoda çığır açan sanatçı, çocuk kitapları yazarı, yönetmen ve belgesel film yapımcısı Madonna, yirmi yılı aşan benzersiz kariyeri boyunca 200'den fazla albüm satmış ve tüm zamanların en büyük Rock & Roll Yıldızları arasına girmiştir.

Bilgi için
Vodafon Plaza - ( 212 ) 367 00 00

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Oldukça harika haber ancak yazıda hata var.
200'den fazla albüm sattığı doğru da 200 milyon olsa da doğru :)
2005 yılında toplam sattığı albüm sayısı 275 milyona ulaşmıştı zaten...

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Madonna önce Vodafone'da
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir