Maps'te Apple'a idrarını yapan bir Android!

Google'ın harita hizmetinde keşfedilen bu görüntü, Android - iOS savaşını farklı bir boyuta taşıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Maps'te Apple'a idrarını yapan bir Android!
Bu keşif, Google'ı terletecek

Google ve Apple'ın birbirinin en iyi dostu olduğunu söylemek zor olsa da, aralarındaki rekabetin şimdiye kadar karşılıklı saygı içerisinde yürüdüğünü söyleyebiliriz. Ancak yeni keşfedilen bir Google Maps görüntüsü, ortalığı biraz karıştıracak.

Coolsmartphone tarafından fark edilen Google Maps koordinatlarına gittiğinizde, Apple logosunun üzerine idrarını yapan dev bir Android'le karşılaşıyorsunuz. Görüntü Photoshop'la üretilmiş değil, haberi yayına hazırladığımız an itibariyle bu Google Maps adresinden erişilebilir durumdaydı (tartışmalı durumu görebilmek için standart görünümü seçmeniz gerekiyor).

Bu çizimin Google tarafından "resmi" olarak haritaya eklenmiş olma ihtimali düşük, ancak karşımızda Google geliştiricilerinden birinin yaptığı bir şaka duruyor olabilir. Elbette böyle bir durum söz konusu ise, geliştiricinin Google'daki işi, tehlikede demektir. Bakalım idrarını yapan Android hakkında Google'dan gelen açıklama, nasıl olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Uydu görünümünü seçerseniz, sol altta önizleme kısmında da gözüküyor...

kan cikar yeminle .. :)

Silmişler sanırım bir şey gözükmüyor.

Helal android:) Çpk güldüm vallahi yaa:))

boşver applecım googleın seviyesine inmeye gerek yok.

Bu konuyu anlamadığınız ortada. Google bununla terörislere aklısıra mesaj veriyor. Teröristler iphone kulanır demeye getiriyor. Konuyu biraz araştırın derim. Bu google firmasının müslümanlar üzerinden tirbünlere oynaması ilk değil. İslamafobik bazı durumlar daha öncede oldu. Neyse sen Allahu ekber deyip kafa kesmeye ve cami havaya ucurmaya devam edersen, sem amcanın çocukları daha çok üstümüze işer.

Apple onu yedirir.....

gugılın tipik eziklik göstergesi :)

Klasik google zihniyeti...

silinmiş galiba .

Sen de yorum yaz