Microsoft'tan Yeni Office Etkinliği İçin Davetiye!

Microsoft, 11 Kasım tarihinde düzenleyeceği sürpriz etkinlik için davetiyeleri dağıtmaya başladı. Peki bu tarihte ortaya neler çıkacak?

Microsoft'tan Yeni Office Etkinliği İçin Davetiye!

Yazılım devi Microsoft, önümüzdeki Çarşamba günü New York'ta gerçekleştireceği bir etkinlikte çok büyük bir ihtimalle yeni hepsi-bir-arada Surface cihazını görücüye çıkaracak ve ayrıca Windows 10'un bir sonraki büyük güncellemesi Redstone 2'yi de tanıtacak. Firma bu etkinlik için yaptığı hazırlıklara devam ederken, ondan bir hafta sonra, 2 Kasım'da ve yine New York'ta gerçekleşecek başka bir etkinlik için de davetiyeler göndermeye başladı.

26 Ekim'deki etkinliğin aksine bu etkinliğin odak noktasında Office yazılımları yer alıyor. Söz konusu etkinlik bu anlamda oldukça önemli, zira Microsoft en son 2014 yılında büyük bir Office etkinliği düzenlemiş ve iPad için Office desteğinin duyurusunu yapmıştı.

VentureBeat'te yer alan rapora göre bu defa Microsoft CEO'su Satya Nadella ve Office'ten sorumlu başkan yardımcısı Kirk Koenigsbauer "işbirliğinin değişen doğasını ve daha fazlasını başarmak için her bir ekibe nasıl daha da güç katabileceklerini tartışacak." Microsoft tarafından ima edilen şeyin, Eylül ayının başından beri söylentisi ortalıkta dolaşan Skype Teams olduğunu tahmin ediyoruz.

Diğer yandan New York'un önümüzdeki haftalarda teknoloji etkinlikleri açısından oldukça sağlam bir takvime sahip olduğunu da ekleyelim. Yukarıda bahsettiğimiz iki önemli Microsoft etkinliğinin yanında şehir aynı zamanda 16-17 Kasım'da gerçekleşecek Connect() adlı geliştirici etkinliğine de ev sahipliği yapacak.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Surface phone gelseydi ve intel atom işlemcili olsaydı süper olurdu ama nerde anca ipad a uygulama yapsın Microsoft.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir