MS donanım işinde: İşte laptop soğutucusu...

MS bir yandan Win 7 ile uğraşırken, diğer yandan donanım işine sardı: İşte MS imzalı laptop soğutucu

  • Ümit Öncel
MS donanım işinde: İşte laptop soğutucusu...
Microsoft'un notebook soğutucusu gerçekten de şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Microsoft donanım departmanı son günlerde hareketli günler yaşıyor. Önce popüler Microsoft faresi Arc'ın renki modellerini piyasaya sürdüler, ardından da notebook soğutma piyasasına girdiler. Microsoft'un oldukça ilgi gören Arc adlı faresi artık mor, beyaz ve zeytin yeşili renklerinde de üretilip, piyasaya sürülecek.

Notebook'lar için soğutucu üretmek ise Microsoft'un daha önce yapmadığı bir şeydi. Konuyla ilgili yayınlanan basın bülteninde Microsoft, günümüzde notebook satışlarının masaüstü bilgisayar satışlarını üçe katladığı belirtiliyor ve özel olarak tasarlanmış bu Microsoft soğutucuları ile notebook'ların hem daha şık görüneceği, hem de ısınma problemleri ile daha rahat baş edebilecekleri ifade ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

mac havası var gibi ;)

valla casper nirvana'ların yeni seri notebook'u var ne ısınma ne fan sesi tık yok :)

Icerigi okumasam apple yapti sanardim

laptoplar rahat taşınsın dert olmasın diye vardır...yok soğuyucusu yok adaptörü yok usb mouse'u yok çantası yok bilmemnesi derken masaüstünü de geçiyorlar dert bakımından...en azından masaüstünde performans daha yüksek pil derdi yok geliştirilebilmesi kolay....gidin biraz portatif yapın şunları ya...cep telefonu gibi pratik olsun alıp koltuk altına gidelim şunları...

türkiye ye gelecekse hemen alırımkamersından çok memlunum çünkü notebook cam nx-3000

bugun sabah gidip aldım 1 tane ilk başta tek fanlı felan diye düşüdüm belki az sogutur diye ama inanamadım çok süper bi sogutucu pc alt kısım komple buz gibi havayı yan olarak üflüyor direk olarak deil bundan dolayı çok iyi sogutma saglıyor eger verim almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey alttaki bacaları kaldırmak ve sonucu görmek eger dizinizin üstünde ise alt fan hava alsın yeterli her zaman ki gibi microsoft a güvene bilirsiniz ben çok memnun kaldım 37tl ye aldım.

soğutucuyu bugün teknosadan aldım ve gercekten cok memnunumm...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play