Mükemmel sesi, dinlemeden anlayamazsınız

Sennheiser, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Sennheiser Deneyim Merkezi'ni açtı.

Mükemmel sesi, dinlemeden anlayamazsınız

Sennheiser, son kullanıcılara yönelik kulaklıkları ile de seslerin ve müziklerin gerçekçi şekliyle dinlenmesine imkan tanıyor ve Sennheiser açtığı Deneyim Merkezi'nde kullanıcılara sunuyor.

Dinlemeden anlayamazsınız

Bircom, birçok müzik ve ses tutkununun ihtiyacı üzerine Deneyim Merkezi'nin açıldığını ifade ediyor. Bir kulaklığın kalitesinin deneyimleyerek anlaşılabileceğini ve ne kadar iyi olduğunun kaliteli bir ses veya müzik kaydı dinlendiğinde anlaşıldığını belirten firma bu farkı yaşamak isteyen ses ve müzik tutkunlarının Deneyim Merkezi'nde kulaklıklarını deneyimlemelerini istiyor. Markanın peşinde olduğu kullanıcılara doğru ekipman, doğru personel, doğru iletişim ile, doğru mekanda sunulmak isteniyor. Kulaklıkları, ses ve müzik meraklılarının kendilerini rahat ve özel hissedecekleri bir ortamda sunmak için oluşturulan deneyim merkezi, tüm Sennheiser kulaklık modellerini barındırıyor.

Kulaklıkların bütünüyle değerlendirilebilmesi için deneyim merkezi kategori bazlı olarak bölümlere ayrılmış durumda. Oyuncu kulaklıklarını PC ve konsollar ile deneyimleyebileceğiniz, High-End kulaklıklarını titizlikle seçilen kaliteli müzik kayıtları ile sessiz ve huzurlu bir ortamda deneyimleyebileceğiniz, TV kulaklıklarını uygun içerikler ve TV ile deneyimleyebileceğiniz, DJ kulaklıklarını bir DJ set ile beraber deneyimleyebileceğiniz bir ortam oluşturulmuş. Ayrıca ziyaretçiler deneyip beğendikleri kulaklığı hemen satın alabiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Fiyat etiketlerini de koysalarmış :)

anlayamazsınız!... ühühühühüüü

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost