Nokia da dükkan açmaya hazırlanıyor!

Apple'ın mağazası olur da Nokia'nın olmaz mı? İşte çok ses getirecek bir Nokia dedikodusu...

  • Ümit Öncel
Nokia online mağaza mı açıyor?
Nokia, online mağaza mı açıyor?

Özellikle smartphone pazarında Apple'ın iPhone'u ile ciddi bir rekabete girmiş olan Nokia, bu telefonlar için geliştirilen uygulama satışında ise rakibinin oldukça gerisinde. Bunun başlıca sebebi ise Apple'ın sadece bu uygulamaların satın alınabileceği online bir mağazası olması ve bu mağazayı verdiği online bayilikler ile genişletmesi. Söylentilere göre Nokia bu konudaki eksikliğini kapatmaya hazırlanıyor.

Apple dışında Samsung'un da kendi online mağazasını açmış olması, farklı uygulamaları kullanabilecek telefonlara sahip olan kullanıcılar için önemli bir tercih sebebi. Çünkü bu mağazalardan indirilen uygulamalar telefonların işlevini önemli ölçüde artırabiliyor. Söylentiler Nokia'nın bir süredir gizli olarak geliştirdiği online mağazasını, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan mobil dünyanın en büyük fuarı olan MWC'de duyuracağı yönünde.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Söylenti değilki 5800 ın sitesinde açıkça nokia nın servisinden bahsediyo yani söylenti olabilmesi için nokia nın bişi sölememiş olması lazım.

bişeyler yapması gerekiyordu zaten....

Nokia çok ürün satmak uğruna kaliteyi ve gelişimin peşini bıraktı. bazen telefonumla menüde yer alan grafik indir uygulama indir gibi linklerle nokianın sites,ine bağlanıyorum ama bugüne kadar bulduğum tek şey snake oyunudur onun dışında hep ürünü sattık biz karışmayız artık gibi imalı uyarılar alıyorum. güncelleniyor yapım aşamasında vs vs vs

nokia uyanmaya başladı galiba insanlara bişi vermeden direk satış yaparak liderligini koruyamassın yeni yeni teknolojileri uygun fiat politikası ile insanlarla paylaşırsan lider olabilirsin

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play