Nokia'dan 2 yeni şarj sürprizi!

Nokia'dan, Lumia'larını "daha şık bir biçimde" şarj etmek isteyenler için iki yeni sürpriz geldi!

Nokia'dan 2 yeni şarj sürprizi!

Nokia, yaklaşık bir yıl önce, kablosuz şarj olabilen Nokia Lumia 820 ve 920 modellerin piyasaya sürmüştü. Şirket, şimdi de, kablosuz şarj olabilen telefonları için minik bir şarj cihazı daha piyasaya sürdü.

DT-601 model numaralı şarj cihazı, küçük bir diskten oluşuyor. 6.5 cm çapındaki cihaz, üstüne konulan telefonu şarj etmeye başlıyor. Kalınlığı ise 1 cm'den ince. Sadece 9mm. Polikarbonattan imal edilen şarj cihazının üst yüzeyinde iste telefonun kaymasını engelleyecek şekilde yüksek sürtünme katasyılı materyal bulunuyor. Nokia cihazı, 29 euro'dan satışa çıkaracak.

Nokia'nın bir diğer şarj cihazı ise, acil durumlarda telefona ekstra enerji sağlayacak, 3200 mAH'lik bir portatif pil. DC-19 model numaralı pil, 10 santim uzunluğunda. Telefonun şarjı bittiğinde, USB girişinden cihaza takılıyor ve 10 saat kadar bir süre daha kapanmadan çalışmasını sağlıyor. Bu cihaz da 29 euro etiketle satışta olacak. Türkiye fiyatları ise henüz belli değil.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

biraz ucuz olsa da alsak.

Guzelmiş :D

ürünler gerçekten güzelmiş

Gittgidiyor da 15 TL ye iki kalem pil takilani var. 2 sarjli pil 10 TL etti mi 25 TL. Bunun 3 te bir fiyati. :D

şu portatif pil bayağı güzel duruyor ucuza gelirse alınabilir.

@12 Eyl 2013 22:49 29 € yaklisk 75 TL diyor. Hic te ucuz degil.

Yalnız şöyle bir problem var ki ilk cihaz zaten satılıyor :D

İlki zaten birkaç aydır Electro World'de satılıyor. Çakma falan da değil Nokia'nın

Bunlar hikaye, 25 TL ye var zaten piyasada. Nokia tel buyuklugunde kablosuz sarj istasyonu yapsin. Teli cantaya cebe v.b. koydugumuzda Otomatik sarj olsun. Microsoft fikrimi calarsan kulalndigim ip den kimlik tespiti yaptirir fikir calma davasi acarim. Parami verirsen anlasiriz.

69 TL'ye zaten satılıyor Nokia'nın ürünü

İlk resimdeki yuvarlak olanı o daha yeni 2.resimdeki ise 3200 mah bataryalı şarj aleti yani sizin gördüğünüz 1000,mah bataryalı olanlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir