Nokia N-Gage: Tüm cep telefonları, tüm oyunl

Nokia, başlangıç olarak N serisi telefonlarla uyumlu olacak N-Gage oyun listesini açıkladı

  • Halil Mollaoğlu
Nokia N-Gage: Tüm cep telefonları, tüm oyunlar

Nokia, N-Gage sitesinde tüm uyumlu N serisi cep telefonlarını ve başlangıç olarak temin edilebilen tüm oyunların listesini yayımladı. İlgilenenler ayrıca sitede oyun isimlerini rezerve edebilirler.

Uyumlu cihazlar arasında N95, N95 8 GB veya N81 var. Başlangıç olarak Nokia 16 adet oyun sunacak. Bunların bazıları Brothers in Arms, Sims 2 ve Asphalt 3.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Asphalt sonylerde de var ama bataryayı çok tüketiyorlar dikkatli kullanmak lazım

Haber için teşekkürler

Batarya sorununu hallederlerse tabii güzel olur :)

ve N81 8GB'yi unutmussun. Evet bu telefonlara N-GAGE entegre edildi ve N95 gibi onceden cikan telefonlar ise N-GAGE eklentisini indirebilir, aksi halde bu oyunlari oynayamazlar. Ayrica N-GAGE su an bug'lardan arindiliyor. OCAK ayiyla beraber ilk olarak N81 serilerinde, sonraki ay ise N95 serilerinden ulasilabilir ve oynanabilir olacak. Oyun puanlarini ise N-GAGE platformuna uye olarak gonderebiliyoruz hatta, oyun rutbe ve puanlarimizi herkes gorsun diye tag olarak forumlarda imza yerine kullanabilecegiz.

bence isabettli oldu zaten nokianın n 95 serisi süper olmuş bu oyunlarla inanıyorumki daha yükselir bu seri gtözde bir seri yarattılar sonunda herşey mevcut AMA ŞU OYUNLAR ARTIK ÇIKSIN ÇOK BEKLETİYORLAR İLGİ AZALMASIN.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play