Nokia'nın satılması sizi nasıl etkileyecek?

Nokia'nın Microsoft'un denetimine geçmesi, Nokia sahiplerini nasıl etkileyecek?

Nokia'nın satılması sizi nasıl etkileyecek?

Microsoft'un denetimine geçmek üzere olan Nokia, kullanıcılarını ilgilendiren bir açıklamayı e-posta yoluyla paylaştı. Değişikliklerin Nokia kullanıcılarını gizlilik, veri koruma ve hizmet koşulları konusunda nasıl etkileyeceği, böylece tam anlamıyla açıklığa kavuşmuş oldu. Nokia başkan yardımcısı, etik ve uyum bürosu başkanı  Chad Fentress'in dağıttığı bildiriyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:

Veri gizliliğiniz ve sözleşmelerinizle ilgili bazı önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Nokia, Cihazlar & Servisler biriminin Microsoft'a satışının Nisan 2014 tarihinde tamamlanmasını öngörmektedir. Bu işlemin tamamlanmasıyla söz konusu iş birimiyle ilgili ürün ve servislerdeki tüm kişisel verileriniz ve akdi ilişkilerinizden Microsoft'un Finlandiya'da kurulu bir iştirakı* sorumlu olacaktır. Microsoft gizliliğinize ve kişisel verilerinizin korunmasına son derece önem vermektedir ve Nokia'yla aynı şekilde ve aynı nedenlerle kişisel verilerinizi toplamaya ve kullanmaya devam edecektir. Bu satış sonucunda hiçbir değişiklik fark etmeyeceksiniz.

Ayrıca Nokia'nın, Microsoft'un satın alma işleminin bir parçası olmayan HERE konum tabanlı ürün ve servisleri dahil çeşitli ürün ve servisler sunmaya devam edeceğini lütfen unutmayın. Söz konusu Nokia ürün ve servislerine ilişkin kişisel verilerinizin ve akdi ilişkinizin sorumluluğu Nokia'ya aittir. Nokia gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumak için en yüksek standartları uygulamaya devam eder.

Sizi bu değişiklikler hakkında bilgilendirmek istedik. Gizliliğiniz bizim için her şeyden önemlidir. Microsoft ve Nokia'nın gizlilik ilkeleri ve servis koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın. Ayrıca bize şu adreslerden ulaşabilirsiniz: Microsoft Mobile Oy, c/o Privacy, Keilaranta 7, 02150 Espoo, Finland veya Nokia Corporation, c/o Privacy, Keilalahdentie 4, 02150 Espoo, Finland.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

symbian kullandığım için bana da geldi fakat eee dedim ne işimize yarıyor bu posta :) Ovi'yi alt mağaza yapmak varken tamamen beni boşluğa bırakan şu şaklabanlar verilerimi korusa ne olur korumasa ne olur paramı boşa götürdükten sonra

Nokia'cıların başı çok ama çok ağrıyacak...

Oy oy nokia

oy Microsoft oy

Microsoft Mobile Oy nedir yaa şaka gibi... Gitti gül gibi nokia gitti !!! :-(

Bence microsoft kendini yeniliyor.eminim wp cortana felan derken daha da iyi olucak.umarım düşüş yaşamazlar

Postayı yeni aldım.

Başta OVİ Servisi ne oldu? Ne olacak? Bilen kullanan Lütfen yazınız. Ayrıca diğer benzer Servislerin son durumları hakkında. Bilgilerinizi Lütfen paylaşınız. Teşekkürler, Selamlar.!

E-postada da bahsedildiği gibi servisler aynı düzeniyle devam ediyor, değişiklik yok.

O ADI DEĞİŞTİRME MİCROSOFT YOKSA ÖLDÜN SAYILIR ?? insanların Nokiayı tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri onca yıllık Nokia kalitesi ve senin elindeki en önemli koz Nokia markasının verdiği güven akıllı ol ve telefonlardaki o Nokia logosunu kaldırma

Eğer Surface tabletlerinden ders almışsa Microsoft Nokia'nın adını değiştirmeyecektir. En azından öyle umuyoruz..

Nokia ismi değişirmi düşman kazanırsınız nokia efsanedir bencede nokia adıyla devam etmeli

Nokia keşke zamanında Andridi seçseydi de Microsofta satılmasaydı.

peki ya microsoft bizide duyacakmı istesek istemesek ?

Sen de yorum yaz