Online Tatile Çıkalım

Gezisitesi.com'un "Aradığınız Otele Haritadan Ulaşın" hizmeti sayesinde otelinizi haritadan seçin!

  • Sami Eyidilli

Gezisitesi.com'un Aradığınız Otele Haritadan Ulaşın hizmeti sayesinde, üyeler gitmek istedikleri şehirdeki otelleri harita üzerinden bulabiliyorlar. Harita Google Maps servisinden alınırken, otellere ait bilgiler de Gezisitesi.com tarafından sağlanıyor.

Yazın gelmesiyle tatil ya da balayı planları yapanların artık gitmek istedikleri şehir veya bölgedeki en rahat oteli bulmak için acentelerden yüzlerce broşür toplamasına gerek kalmadı. Online otel, tatil, gezi, gemi seyahati ve tur satış sitesi Gezisitesi.com, illerdeki otelleri harita üzerinde göstererek, en uygun fiyatlı otel alternatiflerini bir arada sunuyor.

Google Maps servisinden yararlanan yeni harita hizmeti sayesinde, tatile gidecekler veya balayına çıkacak yeni evliler, gidecekleri oteli harita üzerinden kolayca seçebiliyor. Üyeler bu hizmetten yararlanmak için öncelikle www.gezisitesi.com ana sayfasındaki Aradığınız Otele Haritadan Ulaşın bölümüne tıklıyorlar. Harita üzerinde arama yapmaya başlamadan önce, tercih edilen otellerin kategorisi (tatil köyü, pansiyon, yıldız sayısı vb.) seçiliyor. Böylece kullanıcılar, Van'dan Aydın'a, Giresun'dan Antalya'ya kadar, istenen özelliklere sahip pek çok otel hakkında bilgi alarak, diledikleri şehirdeki otel alternatifleri arasından seçim yapabiliyorlar.

Gezisitesi.com
Gezisitesi.com, İnternet tur operatörlüğü kapsamında, seyahat ve tatil ürünlerini tüm İnternet kullanıcılarına sunma hedefiyle kurulmuştur. Site, tüm tüketicilere yurtiçi ve yurtdışı tur, cruise (gemi seyahati) paketleri, otel rezervasyonları, paket gezi turları, günübirlik tatil, eğlence, dinlence, doğa turları, konaklamalı kültür ve sağlık seyahat ürünlerini online olarak satın alma fırsatı sunmaktadır. Siteye www.gezisitesi.com adresinden ulaşılabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

güzel bir şey

Hiçbir işe yaramayacak bir iştir.

güzel haber ön bilgi almak için

tam otel beğenmeye başlamıştım iyi oldu bu haber

Sami Eyidilli arkadaşım gzl haber tatile çıkacaklar için öncü olacak bir site.

süpermiş.bakalım,gezip görmediğimiz nereler kalmış :)

tatile çıkacaklara yarar bana yaramaz

güzel haber tatile çıkıyodum bende zaten..

Güzel bir kolaylık olabilir.

Sen de yorum yaz