Orijinal pahalı mı geldi? İşte çözümü!

Orijinal oyunların ve filmlerin fiyatı cebinizi yaktıysa, bu yasal çözüm derdinize derman olacak!

Türkiye'nin film ve oyun takas sitesi açıldı
Seyret, oyna, takas et!

Bir Maison Group kuruluşu olan www.filmveoyun.com sitesi, üyelerine internet üzerinden tek bir tıklamayla takas yapmanın yanı sıra, ikinci el ve yeni ürünler arasından alışveriş imkanı da sunuyor.

Diğer birçok e-ticaret sitesinden farklı olarak tasarlanan www.filmveoyun.com sitesi, geliştirmiş olduğu takas sistemiyle kullanıcıların kolay ve güvenli bir şekilde internet ortamında takas yapabilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Türkiye'nin her yerinden erişilebilen siteye, özellikle yüksek oyun fiyatlarından bunalan ebeveynlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Ürünlerin tamamı yasal ve bandrollü olan www.filmveoyun.com sitesi, kurmuş olduğu takas sistemiyle korsanla mücadeleye önemli bir destek sağlamayı amaçlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

sonunda bizi rahatlatacak birileri çıktı güzel bir servis olarak görünüyor. bi deneme yaptım 2. el oyun verdim 2.el oyun aldım 47 lira tuttu. eğer gerçekten ürünleri orjinalse cooook uygunnn

PS3 İLK ÇIKTIĞINDA İLERLEYEN DÖNEMLERDE OYUN FİYATLARI DÜŞECEK DEDİLER. AKSİNE ARTMAYA BAŞLADI.AZ ÖNCE İNCELEDİM SÜPER GÖRÜNÜYOR FAKAT YİNEDE BİR ALIŞVERİŞ YAPMADAN NET BİŞİ DİYEMİCEM. ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM SİTE TASARIMI FEVKALEDENİN FEVKİNDE :))

:) iyi de sitede bandrolsuz ve kopya medyaların takasının yapılması yasaktır yazıyor, eh ebeveynler yine orijinal oyun veya film alacaklar ki takas edebilsinler. çok mantıksız bence :)

site daha çok genç ve bazı bazan "yapım aşamasında" diyor, ama siteye PC OYUNLARI' da eklendikten sonra fiyatları uygun olursa iyi bir siteye benziyor ve kesinlikle mükemmel bir girişimcilik örneği...!!!

saygılar...!!!

Bu yeni bir şey değil, sadece bu işe odaklı bir site yoktu o kadar. Uzun süredir takas ve 2'nci el oyun satışı mağazalarda, büyük forumlarda ve oyun sitelerinde mevcut.

evet evet yeni bişey değil fakat bugüne kadar hep forumlarda tanımadığımız kişiler ile takas ediyorduk. Yani bi kurumsallık yoktu karşınızda muhattap yoktu. şimdi oturduğumuz yerden böyle bir imkandan şahsen bende yararlanacağım . edipçiftci ye katılıyorum bencede kesinlikle mükemmel bir girişimcilik örneği :()

yeni ürün takas ettiğinizde çok mantıklı değil fiyatlar yüksek görünüyor ama ikinci el verip ikinci el alırsanız olabilir. bazen bir oyun alıyorsunuz ya sıkılıyorsunuz yada beğenmiyorsunuz işte bu durumlarda faydalı olabilecek bir site elinizde patlayacağına takas ederbilirsiniz.

evet süper bir site gerçekten bayıldım, bu siteye wall-e ile nba2k10 takasına 105 lira fiyat çıkardığı için hayranlığım katlanarak arttı...

edipciftci haklı PC oyunlarıda eklenmeli bence.

Evet, oyunu satın alıp hayal kırıklığına uğramak çok kötü bir olay, 25 lira farkla değişim yapan mağazalar da var...Böyle mağazayı da herkesin her yerde bulabilmesi mümkün olamayacağı için bu site çok mantıklı...

filmi yada oyunu ikinci el almak yada takas etmek aklıma yatıyor. Sonuçta siz sıfır oyunuda kutusundan çıkardığınız an ikinci el oluyor. 150-200 sıfır oyuna vereceğime, çekmeceme attığım oyunu verip 45-80 lira ödeyerek istediğim oyunu ikinci el takas etmeyi tercih ederim.

Siteye baktım, daha çok yeniler anlaşılan. Birçok PS3 oyunu takas edilmiyor. Sitenin yaygınlaşmasını umuyorum ancak takas fiyatını çok buldum.

25-30 neyse 45-80 lira çok pahalı olur ikinci el oyuna, sıfır değil sonuçta...100 liraya sıfırını alıyorum ben...

katılıyorum 25-30 süper olur :>) . ama bir yandan da şunu söylemeliyim ki 100 liraya alınan oyunda bandrollü değildir.

KESİNLİKE ÇOK BAŞARILI BİR SİTE! KARŞINIZDA SÜREKLİ BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ YETKİLİLER VAR.ÜRÜNLERİN BANDROLLÜ OLUŞU KORSAN SATIŞA DUR DEMEK İÇİN ETKİLİ BİR ÇÖZÜM.SİTEYİ İNCELEDİM YENİ FAALİYETE GEÇEN BİR SİTE , BİRÇOK YENİ ÜRÜN EKLENECEĞİ İÇİN TAKİP ETMEKTE FAYDA VAR.GİRİŞİMCİLERİ KUTLUYORUM!
EMEĞİNİZE SAĞLIK
BİZ OYUN VE FİLM SEVERLERE HAYIRLI OLSUN :)

hep böyle bişey bekliyorduk saolun !

Sen de yorum yaz