Panasonic'den kablosuz çalışan projektör

Panasonic'in yeni nesil projektörü, kablosuz olarak telefonunuzla da bağlanabiliyor!

Panasonic'den kablosuz çalışan projektör

Projektör pazarının güçlü oyuncularından biri olan Panasonic; PT-VX400NT modelini pazara sundu. LCD teknolojisine sahip olan cihaz, 4000 ansilümen, 2.000:1 kontrast oranı, yüksek çözünürlük, lens shift özelliği ve sessiz çalışması gibi üstün özellikleriyle toplantı odalarınızın vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

PT-VX400NT'yi bilgisayara gerek olmadan kullanabilirsiniz. Kablosuz projeksiyon özelliği olan PT-VX400NT, ''ipad,iphone,ipod'' ile uyumlu çalışabilmektedir. Bunun için App Store'dan Panasonic için özel hazırlanmış ücretsiz uygulamayı indirmeniz yeterli. Ayrıca USB Belleğinizi projektörünüze takarak da dosyalarınızı yansıtabilirsiniz.

PT-VX400NT'nin kullanım kolaylıklarından bir diğeri de perdeye ihtiyacınız olmamasıdır. PT-VX400NT'yi beyaz ya da yeşil yazı tahtasına ya da istediğiniz renkteki duvarınıza yansıtabilirsiniz. Wall color compensation özelliği ile beyaz ayarı otamatik olarak ayarlanıp en az perdedeki kadar kaliteli br görüntüye sahip olacaksınız.

Panasonic VX400 HDMI, çift bilgisayar ve video girişleri ile size kullanım kulaylığı sağlar. RJ45 girişi ile cihazınızı kablolu ağ üzerinden uzaktan kontrol edip yönetebilirsiniz. Türkçe menüsü, 400 saat lamba ömrü, 6000 saat filtre ömrü, otomatik sinyal seçimi, yatay ve dikey olarak otomatik keystone düzeltme öne çıkan diğer özellikleridir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

lamba örmrü 4000 olmasın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir