PDF uzamanının yeni sürümü yolda...

PDF oluşturma ve dönüştürme uzmanı PDF Transformer'ın yeni sürümü duyuruldu...

PDF Transformer'ın yeni sürümü yolda!

KETS ve ABBYY işbirliği ile PDF oluşturma ve dönüştürme için yeni versiyon: ABBYY PDF Transformer v3.0

Doküman tanıma, veri yakalama ve dil bilimi teknolojilerinde lider sağlayıcı olan ABBYY PDF çevrimi ve PDF oluşturma alanındaki ödüllü ürünü olan ABBYY PDF Transformer'ın 3.0 versiyonunu duyurdu.

Yeni versiyonun getirdiği teknolojik yenilik; dosyaların PDF'e çevriminde çok daha güçlü ve kaliteli olması. ABBYY'nin, Adaptive Document Recognition Technology (ADRT™) ürünü ile PDF Transformer 3.0 pazarda kendi sınıfındaki ürünler arasında mantıksal dosya yapısının yeniden oluşturulması, metin akışı konularında, çoklu sayfaya sahip dokümanların PDF'e çevrimi sırasında da içerik ile format tutarlılığını sağlamaktadır. Çok iyi derecedeki PDF çevriminin yanı sıra, yeni versiyon, kullanıcılara PDF dokümanlarının oluşturulması ve düzenlenmesi konusunda da büyük esneklik getirmektedir. Ayrıca, gizlilik derecesinde bilgiler içeren PDF dosyalarının uzun süre güvenli bir şekilde korunması, yayımlanması, arşivlenmesi, zaman damgası yaratılması, PDF sıkıştırma teknikleri ve dosyaların PDF/A formatında arama yapılabilir özellikte kaydedilmesi gibi gelişmiş özellikler de sunmaktadır.

ABBYY'nin üstün teknoloji ürünü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi ile; PDF Transformer, dosyaları tam doğrulukla, 184 dilde destekli, edit edilebilir PDF dosyalarına dönüştürebilmektedir. Ayrıca Microsoft Office uygulamalarıyla tam entegre olarak kullanıcıların ofis uygulamaları üzerinden tek bir tıkla PDF dosyaları oluşturabilmelerine de imkân tanımaktadır.

Doküman Yapısı ve Formatını Yeniden Oluşturma

ABBYY'nin eşsiz ADRT teknolojisi ile, PDF Transformer 3.0 çoklu sayfadan oluşan PDF dosyalarını Microsoft Word ve Excel'e dönüştürürken mantıksal dosya yapısını ve sayfa formatını yeniden oluşturur. PDF Transformer, çoklu sayfalardan oluşan dokümanı ayrı ayrı sayfalar yerine tek bir format olarak işler.

Sonuç olarak, Microsoft Office'in doğal sayfa yapılandırma sistemini bire-bir uygulayarak (başlık, son sayfa, fontlar, sitiller, dip notlar, sayfa numaraları, başlıklar) en uygun şekilde dosyaları dönüştürür. Ayrıca kullanıcı, dokümana yeni sayfalar ekler ya da sayfalardan bazılarını silerse de bu değişiklikler aynen oluşturulan dokümana da sayfa numaralandırma sisteminde yansıtılır.

Dip notlar ve başlıklar da akıllı olarak ilgili içeriğe bağlanmış durumdadır. İçerik silindiğinde ya da içeriğin yeri değiştiğinde ilişkili bağlı içerik de aynı şekilde güncellenir.

Dokümanları Birleştirme ve Dokümana Sayfa Ekleme

Program PDF dokümanlarının, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak yayımlanması ve içeriğinin değiştirilmesi konusunda geniş kullanım olanakları sunmaktadır. Bir kullanıcı, kolaylıkla birden fazla doküman içeren bir yığını farklı formatlardan tek bir PDF'e ya da daha sonra üzerinde çalışabilmek için yeni bir dosyayı varolan bir PDF dosyasının ardına ekleyebilmektedir.

Güçlü MRC Sıkıştırma ve PDF/A Desteği

ABBYY PDF Tramsformer 3.0, PDF dokümanlarının dosya paylaşımı ve arşivleme konularında optimize etmek için yeni ve güçlü yetenekler sunmaktadır. Office dokümanlarının ve sadece İmaj içeren PDF dokümanlarının aranabilir PDF/ A formatında uzun dönem saklanabilecek özellikte olmalarını sağlar. Ek olarak, yeni MRC sıkıştırma teknolojisiyle kullanıcılar, PDF dosyalarının boyutlarını on kata kadar azaltarak depolama alanından büyük kazançlar sağlayabilirler.

Hassas Verilerin Basımı

Yasal firmalar, hükümet kuruluşları ve departmanları, finansal hizmet sunan firmalar, sağlık ve iş alanındaki müşteriler; ABBYY PDF Transformer'i PDF dokümanı üzerindeki hem metin hem de imaj katmanlarındaki hassas bilgileri ayrıştırarak basabilirler.

Damgalama ve Kesin Damgalama
PDF Transformer ile, bir kullanıcı kolaylıkla damgalama yöntemini kullanarak yazım haklarına yada doküman statüsüne göre özelleştirilmiş herhangi bir metin, pozisyon ya da renk ile dokümanı damgalayabilir. Yeni kesin damgalama (bates stamping) özelliği ile de tanımlama, koruma ve kıymetli dokümanlar için otomatik artımlı numaralandırma sağlar.

En Geniş Dil Desteği
ABBYY PDF Transformer'in bu yeni versiyonu, 184 farklı dil desteğiyle, dokümanları tam doğrulukla tanımlar ve ayrıştırır. Latin, Kiril, Yunanca, Ermenice, İbranice, Çince, Japonca ve Thai dilleri de bunlara dâhildir. Kullanıcılara kolaylık sağlamak açısından da doküman üzerinde çalışırken doküman içerisinde tek ya da birden fazla dil ayırt etmeksizin dokümana ait dilin tanımlanabilmesini sağlar.

PDF Transformer'in diğer özellikleri;
• Gelişmiş tablo yapılandırması
• Gelişmiş kullanıcı ara yüzü
• Microsoft Office 2007 desteği
• PDF 1.7 desteği

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir