PDF uzamanının yeni sürümü yolda...

PDF oluşturma ve dönüştürme uzmanı PDF Transformer'ın yeni sürümü duyuruldu...

PDF Transformer'ın yeni sürümü yolda!

KETS ve ABBYY işbirliği ile PDF oluşturma ve dönüştürme için yeni versiyon: ABBYY PDF Transformer v3.0

Doküman tanıma, veri yakalama ve dil bilimi teknolojilerinde lider sağlayıcı olan ABBYY PDF çevrimi ve PDF oluşturma alanındaki ödüllü ürünü olan ABBYY PDF Transformer'ın 3.0 versiyonunu duyurdu.

Yeni versiyonun getirdiği teknolojik yenilik; dosyaların PDF'e çevriminde çok daha güçlü ve kaliteli olması. ABBYY'nin, Adaptive Document Recognition Technology (ADRT™) ürünü ile PDF Transformer 3.0 pazarda kendi sınıfındaki ürünler arasında mantıksal dosya yapısının yeniden oluşturulması, metin akışı konularında, çoklu sayfaya sahip dokümanların PDF'e çevrimi sırasında da içerik ile format tutarlılığını sağlamaktadır. Çok iyi derecedeki PDF çevriminin yanı sıra, yeni versiyon, kullanıcılara PDF dokümanlarının oluşturulması ve düzenlenmesi konusunda da büyük esneklik getirmektedir. Ayrıca, gizlilik derecesinde bilgiler içeren PDF dosyalarının uzun süre güvenli bir şekilde korunması, yayımlanması, arşivlenmesi, zaman damgası yaratılması, PDF sıkıştırma teknikleri ve dosyaların PDF/A formatında arama yapılabilir özellikte kaydedilmesi gibi gelişmiş özellikler de sunmaktadır.

ABBYY'nin üstün teknoloji ürünü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi ile; PDF Transformer, dosyaları tam doğrulukla, 184 dilde destekli, edit edilebilir PDF dosyalarına dönüştürebilmektedir. Ayrıca Microsoft Office uygulamalarıyla tam entegre olarak kullanıcıların ofis uygulamaları üzerinden tek bir tıkla PDF dosyaları oluşturabilmelerine de imkân tanımaktadır.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir