Princess Plus: Dünyanın en pahalı iPhone'u

Eğer iPhone'un pahalı olduğunu düşünüyorsanız, Princess Plus iPhone'u daja görmediniz demektir...

  • Halil Mollaoğlu
Princess Plus: Dünyanın en pahalı iPhone'u
Apple iPhone Princess Plus: Özel kesim elmaslar ile süslendi.

Her ne kadar ülkemizde satışa sunulmamış olsa da yurtdışında satılan iPhone'ların (16 GB) sözleşmeli fiyatı 730 Dolar civarında geziyor. Peki, bunun pahalı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Kuyumcu Peter Aloisson tarafından süslenmiş iPhone ile karşılaştırıldığında ucuz bile diyebiliriz. Avusturyalı, "Apple iPhone Princess Plus" için 222.360 Dolar talep ediyor.

Fiyatı ise süslemeler için kullandığı değerli materyaller ile dengeliyor. 18 karat beyaz altından yapılmış, kenar kısımlarda 140 adet elmas özel Princess-kesim ile ışıl ışıl parlamakta. Bunun dışında 180 farklı pırlanta iPhone'u süslüyor. Elbette kullanılan elmaslar 16,5 ila 17,75 karat ağırlığında ve en iyi kaliteyi sunuyor.

Daha ucuzu da mümkün: 83.384 Dolar gibi daha düşük bir fiyata iPhone'u altın kenarlık ve yığınla elmas ile elde edebilirsiniz. Princess Plus'dan farkı: Kullanılan değerli taşlar princess-kesim değil ve elmaslar 6,42 karat ağırlığındalar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Peki bu telefon arızalanırsa ne olacak? Veya bir süre sonra bu telefonun modası geçecek, yenisi alınmak istenildiğinde ne olacak? O kadar saçma sapan ki, bunları yapanlar akıllarından şüphe duyuyorum. Takının elektronik eşya üzerinde işi nedir?!

Sonradan görme, kendini sosyete olarak nitelendiren, farklı gemide giden yabancılar kapış kapış alır şimdi...

yapanlar yapmış, demekki alıcısı var ki yapıyorlar. asıl alanların aklından şüphe etmek lazım.

226.000 dolara taksit yapiyorlarsa uygun bence.

bence onun dışını degilde içini altından yapsalar o zamn güzel olur çünkü altın bakırdan daha iyi ilettigi için performansıda çok çok iyi olur

eeeeee insanın parası bol olunca bazen nereye harciyacağını şaşırıyor demek ki . . .

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play