Program başlatmak bu kadar kolay olmamıştı!

Yüklü programlarınız arasında kaybolmayın: Bu yazılım PC'nizin kontrolünü çok kolaylaştıracak...

Program başlatmak bu kadar kolay olmamıştı!
FARR ile programları başlatmak çok daha kolay

Bilgisayarların becerileri arttıkça yazılımcılar da birbirinden faydalı, hayatımızı kolaylaştıracak, işlerimizi hızlandıracak programlar hazırlıyorlar. Ortalama bir PC kullanıcısının bilgisayarında en azından 20 farklı program olduğunu kabul edebiliriz. Eğer bilgisayarınızla ortalamanın üzerinde ilgiliyseniz bu rakam çok daha yukarı çıkacaktır. İşte Find and Run Robot ya da kısa adıyla FARR adlı ufak bir yazılım, tüm programlarınızı en pratik şekilde yönetebilmenizi sağlamak için geliştirilmiş.

Programın tek özelliği kısa yollar atayarak veya basit bir arama ile istediğiniz programı çalıştırmak değil. Bu program ayrıca sık kullandığınız web servislerini de kısa yollar yardımıyla başlatmanıza yardım edebilir. FARR'ın arama özelliği programların yanı sıra dosyalarınızı da hızlı bir biçimde bulmanızı sağlıyor.

Özellikle ileri seviye kullanıcılar için FARR'ın istediğiniz seviyede kişiselleştirilebilmesi, aramalarınızı ve uygulama yönetimini tam olarak istediğiniz halde özelleştirmenize olanak tanıyor. Bu sayısız yeteneğe sahip ufak ve ücretsiz programı bu adresten indirebilirsiniz. FARR'ın yeteneklerini arttırmak için bu sayfadaki eklentilere de göz atmanızda fayda var.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

işe yarıyor

kesinlikle deneyin gerçekten mükemmel bir program vazgeçilmezlerim arasında yerini aldı paylaştığınız için teşekkürler

Linux ta bu uygulama ile aynı işi yapan gnome-do isminde bir programcık(çok az kaynak kullanıyor) var. Mac te zaten kendi search uygulaması var bu işi yapan...

arama penceresini açan klavye kısayollarını bulamadım

Windows için Launchy ve Linux için Katapult da var

Program başlatmak için 5mb büyüklüğünde program garip, üstelik birde free de olsa lisans istiyormuş?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir