PSP 2'nin görünümü nasıl olacak?

PSP 2'nin neye benzeyeceğini merak ediyor musunuz? Öyleyse haberimize bir göz atın...

  • Gökay Özbudak
PSP 2 böyle görünebilir!
Şık görünüyor...

PSP telefon şu anda gündemi meşgul eden bir numaralı haber başlıklarından olsa da, bazı mobil oyun severler Sony PSP 2'ye neler olduğunu düşünmeden edemiyor. İngiliz Playstation dergisi British PlayStation, geçmişte çıkmış haberlerden, geliştiricilerden aldıkları ipuçlarından PSP 2'nin nasıl görünebileceğini düşünüp bir PSP 2 ortaya çıkardılar.

Ortaya çıkan PSP 2'yi yan tarafta görebiliyorsunuz, aslında bu tasarımda daha çok bu yılın başında internete sızan, bulanık PSP 2 fotoğrafları kaynak olarak alınmış. Sony Computer Entertainment'ın 2011'in ilk aylarında yapacağı toplantıyla, açıklayacağı planları, bizlere bu yıl içerisinde PSP 2 ile tanışma fırsatımızın olup olmayacağı konusunda birçok ipucu verecektir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Sony'nin sorunu donanim degil surekli yazilim olarak yapmasi gerekeni yapmamasidir. PS3 o kadar guclu bir donanim olmasina ragmen hala media player olarak bir cok formati oynatamamakta cok basit eksikleri yuzunden media oynatici olarak hakkini verememektedir ki bunun nedeni yazilimin yetersiz olmasidir. Bunun disinda oyunlarda donma yasandiginda butun PS3u yeniden baslatmak zorunda kalinmasida ayri bir sorun. Sony'nin yazilim olarak daha iyi seyler ortaya cikartmasi ve yeni özellikler katmasi gerekiyor donanima yoksa pspdeki yazilimla ayni özelliklere sahip bir psp2 ye para vermem gider android telefonumu daha iyi bir android telefonla degistiririm.

Psp Go'dan tek farkı + özellikleri olur eğer bu tasarımla çıkarsa ki bu da psp go'dan bile daha az satar...

oldukça güzel ve şık bir tasarım bu bile yeter yeni psp için...

Bu tasarım olmaz. Denge sorunu çıkar. Ama psp nin yazılım olarakda kötü şuan . ilk önce yazılımı düzeltmesi lazım. Ve bütün video - müzik dosayalarını deseteklmesi lazımki Tek oyun değil film aracıda olabilsin (yolda seyretmek için)

Sen de yorum yaz