Rapidshare'de aradığınız her şeyi bulun!

RapidShare'de aradığınız dosyayı kolayca bulamamaktan şikayetçi misiniz? Çözüm burada...

Rapidshare'de aradığınız her şeyi bulun!
Rapidshare123.com'un ana sayfası bir arama motoruna benziyor.

Bildiğiniz gibi dosya paylaşımı çok popüler ama bu yüzden de özellikle Torrent çok fazla dikkat çekiyor. İçeriğinde bulunabilen telif hakları korunan dosyalar nedeniyle pek çok yasal sorun ile yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Torrent'e şu anda en iyi alternatiflerden biri ise Rapidshare gibi dosya paylaşım siteleri. Fakat bu sitelerin sorunu da istediğiniz dosyayı site üzerinden aramanızın mümkün olmaması.

Neyse ki Rapidshare'de arama yapmayı sağlayan farklı siteler var. Bunlar arasında en iyilerinden birisi ise Rapidshare123.com adlı site. Blogları, forumları ve farklı internet sitelerini arayarak Rapidshare bağlantılarını listeleyen bu site bir çeşit arama motoru. Henüz yeni sayılabileceği için içeriği çok geniş değil ama hızla genişliyor.

Eğer aradığınız bir dosyanın Rapidshare'de olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız Rapidshare123.com'u bu adresten ziyaret edebilirsiniz.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Ayrıca http://loadingvault.com/ ve http://rapidlibrary.com de çok işe yarayan siteler.Tavsiye ederim ;)

Evet gerçekten bu RapidShare'de dosya aratamama büyük bir sorundu. RapidLibrary gibi yasal olmayan siteler vardı fakat tam manası ile işe yaramıyordu. O yüzden sürekli sayfalarda aramak zorunda kalıyorduk. Daha da geliştiğinde kullanılabilir.

evet çok güzel bir site... hiçbirşey bulmuyor.

bu tarz siteler genelde fake linkler verip virus yayıyor.Benden uyarması onun yerine google dan da bu işlemi yapabilirsiniz.Bununla ilgili dökümanlar bir çok sitede var.Ne işe yaradığınıda söyliyeyim bilmeyenler için google ın indexledi siteler içinden o aradığınız şeyle ilgili rapidshare linklerini bulup çıkarıyor.Bu tarz rapidlibrary.com gibi sitelerden daha güvenli.

gerçekten hiç birşey bulunmuyor .

altta arama yapılan şeylere bakın ve gülün

Rapidlibrary.com'u unutmayın :)

Bu sitenin daha gelişmesi gerek.
http://www.mayoko.com/ rapid aramada bu siteye 5 basar...

bu sitelerin çalışma mantığı ayni belirli algoritmalari kullanip google üzerinden arama yapiyorlar yani rapidsahare nin datasını kullanamıyorlar
bulduğunuz dosyanın şifreli olup olmaması da cabası

http://rapidshare-search-engine.com/

www.rapid-ara.com var birde bazen iş yarıyor. Eksik indirdiğim part'ın adını aratıyorum genelde benzerlerini buluyor ama işe yaradığıda oluyor.

Kaliteli bir arama yapmıyor, daha doğrusu nasıl bir arama yapıyor anlamadım örneğin hakan diye dosya arattırdım bulamadı.Tekrar ''galatasaray'' diye de arattırdım bulamadı yani 10 üzerinde 2 bu site anca..Arkadaşların yorumlarda önerdiği siteler bundan daha iyi deneyen zaten anlar..

Bence de rapidlibrary çok daha iyi.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir