Rengarenk SADES Spirits ile Güçlü Ses Deneyimi

Hem tasarım hem de teknik donanımıyla oyuncuların dünyasını güzelleştiren ürünler sunan SADES'ten yeni kulaklık Spirits geldi.

Rengarenk SADES Spirits ile Güçlü Ses Deneyimi

SADES, tüm dünyadan sonra Türkiye'de de oyuncularla buluşturduğu birbirinden zengin aksesuarlarıyla yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Ünlü Tayvanlı markanın farklı beklentilere ve teknik ihtiyaçlara uygun olarak üretilen aksesuarları, fiyat performans açısından da büyük avantaj sağlıyor. 5 farklı renkte piyasaya sürülen SADES Spirits, mükemmel ses deneyimiyle beğeni toplayan, hafif ve estetik bir oyuncu kulaklığı.

Tüm platformlarda iddialıyım diyenler buraya

SADES Spirits çoklu kullanım alanıyla dikkat çekiyor. Eğer hem PC hem de konsol oyunlarında bir numarayım diyorsan, kahramanlığını Spirits ile taçlandırabilirsin. SADES Spirits'in geniş kullanım alanı içerisinde bilgisayarın yanı sıra Xbox One, PlayStation, Nintendo Switch, VR ve akıllı telefon da bulunuyor. Bu sayede kulaklığını istediğin oyun platformuna takabilir, uçsuz bucaksız oyun dünyasında özgürce gezinebilirsin.

Rengine karar ver, oyuna güçlü başla

SADES Spirits'in en beğenilen özelliklerinden biri de geniş renk skalası. Siyah, beyaz, pembe, kırmızı ve mavi renklerden oluşan kulaklık renkleri oldukça dikkat çekici. Oyuna motive bir başlangıç yapmak için kendine en yakın hissettiğin Spirits rengini seçebilir, kendi rengini oyuna katarak farkını ortaya koyabilirsin.

Muhteşem mikrofon, ses ve hızlı kontrol üçlüsü

SADES Spirits, güçlü teknik özellikleriyle de puanları topluyor. Stereo ses deneyimini en iyi şekilde sunabilmek adına 50 mm'lik hoparlörler ile güçlendirilen kulaklık, 1 kHz'de -33 ± 3 dB hassasiyet ve 50~10,000 Hz frekans tepkisi sunuyor. Ürünün mikrofon kısmı ise her yöne hareket edebilecek şekilde tasarlanmış. Bu şekilde oyun oynarken arkadaşlarınla tertemiz bir iletişim kurman oldukça kolay. Hızlı kontrol özelliği ise sol kulaklık üzerinden ses ve mikrofon ayarlamalarını kolayca yapabilmeyi sağlıyor.

En rahat kullanım için eşsiz hafiflik

SADES'in tüm ürünlerinde öne çıkan ergonomi özelliği Spirits modelinde de unutulmamış. Hafiflik, ayarlanabilen kafa bandı ve cilde dost yumuşak deriden üretilen kulaklık kaplaması özellikleri ile maksimum rahatlık elde etmek ve tüm dikkati sadece oyuna vermek mümkün.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz