Samsung cihazlara dev içerik!

Samsung'un Türkiye'de yaptığı bu ortaklık ile büyük bir içerik kaynağı, Samsung cihazlara sunulacak!

Samsung akıllı cihazlarına dev içerik!

Samsung Electronics, Türkiye'de Saran Holding ile gerçekleştirdiği işbirliğini düzenlenen basın toplantısında duyurdu. Yapılan anlaşma ile Samsung Electronics ve Saran Holding; Warner Bros., Walt Disney ve RHI Entertainment seçilmiş içeriklerinin, akıllı cihazlardaki tüm dijital yayın haklarının, 3 yıl süresince Samsung Electronics'e ait olmasına ilişkin anlaşmaya vardı. İş ortaklığı doğrultusunda Samsung Electronics; eğlence sektörünün dev isimlerinin sürekli yenilenen içeriklerini sadece ve özel olarak Samsung Smart TV, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına sunacak.

Bu işbirliği Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran'ın katılımı ile gerçekleşen imza töreni ile resmileşti.

İşbirliği kapsamında sadece Samsung "Akıllı Cihaz" kullanıcılarına, her ay güncellenecek şekilde, yıl boyunca 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, bedelleri Samsung Electronics tarafından karşılanacak şekilde sunulacak. Bunun yanı sıra, vizyondan yeni inmiş bir kısım içerik de ücretli olarak izlenebilecek. Türkiye'de hayata geçen bu proje, önemli küresel markalar; Samsung Electronics, Warner Bros., Walt Disney ve RHI Entertainment'ın bu kapsamda gerçekleştirdiği ilk uygulama olması ile de dikkat çekiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İ like samsung

Harika bir gelişme. Hoş geldiniz, smart tvler!...

Samsung filmleri bıraksın telefonlarındaki eski android sürümlerini güncellesin...

İşte bu goldür. Samsung Türkiye pazarına değer verdiğini göstermiştir. Bizi bu içeriklerden sürekli mahrum bırakan Apple'a da kapak olsun. TTNET 100 şarkıyı 3 TL'ye satıyor. İğrenç bir download yöntemi ile. Kocaman Apple yapamazmı bunu anlamıyorum. Devamını bekliyoruz.

Saran Holding'le Warner Bros'un, Walt Disney'in ne alakası var acaba?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play