Samsung, Eski Bir Android İşlevini Canlandırdı

Samsung, arayüzü daha hızlı çalışıyor gibi gösteren eski bir numarayı Android Pie güncellemesine ekliyor!

Samsung, Eski Bir Android İşlevini Canlandırdı

Samsung, cihazınızı hızlanmış gibi hissettiren eski bir işlevi Android Pie ile tekrar sunmaya başladı. Android Pie güncellemesinden sonra arayüz animasyonlarını kapatmak için artık geliştirici seçeneklerini etkinleştirmeniz gerekli olmayacak.

Galaxy S9'da beta programında Android Pie'ı kullananlar, Ayarlar > Gelişmiş işlevler altındaki "Animasyonları azalt" seçeneğini kullanarak animasyonların çoğunu kapatabiliyorlar. Bütün animasyonlar, arayüzü çok kaba bir hale getirmemek için kapatılmıyor.

Benzer bir işlev Android 8.1 Oreo'da da bulunuyordu. Örneğin Galaxy Note 9'da Erişebilirlik menüsü altındaki Görüş bölümünde "Animasyonları kaldır" adlı bir seçenek bulunuyor. Bununla birlikte bu işlevin animasyonları hiç etkilemediği söyleniyor.

Bu yeni işlev, Android Pie güncellemesindeki birçok geliştirmenin sadece bir parçası. Diğer geliştirmeler arasında Always On Display'i dokunarak açma, gece modu ve parmak hareketleriyle gezinme bulunuyor. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda yeni beta yapılarının yayınlanmasıyla bunlara benzer küçük yeniliklerin gelmesini bekleyebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Vestel; sen de MacroDroid, Nova Launcher, Comodo, Beautiful Live Wallpaper, Simple Tools - Gallery, Equalizer FX, Camera/Cinema FV-5, Avast (Cleaner&Charging Screen için), Eversync, Animated Widget+, Arytan GPS Widget gibi şirketler ile bir anlaşma yap ve gerekli yazılımları toparla! Sade file manager'ınızı çok seviyorum ama biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. Kesenin ucunu biraz açmalısınız!..

@21 Kasım 2018 16:51 Vestel; o sade file manager var ya aslında benim gördüğüm en güzel file manager ama birçok temel özellikten yoksun! O özellikleri mutlaka file manager'ınıza ekleyin!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost