ÖN İNCELEME: Samsung Gear 2

Samsung Gear 2, ilk Galaxy Gear'ın üstüne neler koyuyor? Cevap, ön incelememizde!

Arayüz

Arayüz

Arayüz

Gear 2'nin arayüzünde ilk Gear'a göre çok önemli değişiklikler yok. Ancak telefonunuzdaki Gear manager ile eşitleme olanakları genişletildiğinden, onu kişiselleştirme seçenekleriniz çok daha yüksek. Örneğin Gear 2'nin arka planını kıyafetinize uygun bir arka planla değiştirmeniz ve stilinize uygun hale getirmeniz mümkün.

Arasından seçim yapabileceğiniz saat arayüzlerinin çoğalması, Gear 2'yi (henüz fiyatını bilmesek de) daha da çekici bir hale getiriyor.

Denediğimiz üründe parmağımızı ekran üzerinde aşağıya doğru kaydırdığımızda, artık kameranın açılmadığını gördük. Bu hareketin giriş ekranında artık herhangi bir işlevi yok, ancak uygulamalardayken hala çalışıyor ve menü sisteminde dolaşmanızı kolaylaştırıyor.

Cihazın altındaki giriş düğmesine çift bastığınızda ise ekrana kaçırdığınız uyarılar gibi çeşitli işlevler geliyor.

Arayüzün geri kalanında ise önemli bir fark yok. Saatin genel işleyişi hemen hemen aynı. Saatin Super AMOLED ekranının sunduğu derin siyahlar, ilk Gar'daki gibi Gear 2'de de öne çıkan bir özellik olmaya devam ediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Şarjı Apple telefondan bir ay beklemezsiniz, Apple pahalı satar tık yok hatta statü gibi algılarsınız samsung ne yaparsa size yetmez...

@03 Mar 2014 00:24 reeesme özetlemiş arkadaş. Samsung size yemek yapıp araba süren telefon bile yapsa bir şey bulursunuz. Hani biz fanboyuz ya siz de antisiniz.

Samsung güven kaybetti. İyice taklitçi oldu

@03 Mar 2014 01:01 Yalnız burada neyi taklit ettiğini anlayamadım. Galaxy Gear'ı falan mı? Komiksiniz.

@03 Mar 2014 01:01 Pardon neyi taklit etmiş? Bir önceki saatini mi :D

1 aylık telefon var mı da saat lazım :) telefonla beraber koyarız şarja

Arada bir saate galazy gear demişsiniz (yorum yapmadan önce sonları okuyun) ...Saatin asıl fitness işlevlerini Galaxy Gear'ı tam anlamıyla inceleme fırsatı bulduğumuzda test edeceğiz...

tek kelime: REZALET...

@03 Mar 2014 17:00 diğer markalar yanına bile yaklaşamıyor. Üstünde apple ya da sony yazsa 100000 tane güzel söz söylediniz dimi? Samsung antisi olmuşsunuz.

@03 Mar 2014 17:00 Teknolojiden anlamadığın çok belli

@03 Mar 2014 17:00 herkes biliyor ki teknolojik bir alete para gözüyle bakmamamız gerek.bence s5 in yanına yakışmış

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir