Samsung'un bombası belli oldu

Samsung 29 Ağustos etkinliğinde ne ile karşılaşacağımızı resmen onayladı! İşte bizi bekleyen sürpriz

Samsung Galaxy Note 2 konusnda ciddi
Note 2, 29 Ağustos'ta tanıtılacak

IFA 2012 basın konferansına sayılır günler kala Samsung bir anda gazetecileri, yazarları ve editörleri bu etkinliğe davet etmeye başladı. 29 Ağustosta başlayacak olan konferansta Samsung tarafından yeni bir ürünün daha tanıtılacağı söylentisi etrafta kol geziyordu.

Tanıtım görselinde sihirli bir kutunun açılışı resmedilen Samsung etkinliği, ayrıca üzerinde "O büyülü an geldiğinde." gibi bir ibare de bulunuyor. Görselin ve sözlerin fazlasıyla dikkat çekici olması, bir süredir Samsung Galaxy Note 2'nin gözler önüne serileceğini düşündürüyor ve birçok farklı spekülasyona sebebiyet veriyordu. Nitekim dün yapılan bir açıklama ile Berlin'de yapılacak olan "Samsung Mobile Unpacked" etkinliğinde Samsung Galaxy Note 2'nin tanıtılacağı resmen onaylandı.

Yeni Note 2 ile ilgili herhangi bir bilgi ne yazık ki teknoloji dünyasına sızmadı fakat konu hakkında bilinen tek şey, cihazın ilk modelinin 5.5 inçlik ekranından daha büyük olacağı. Pek tabii daha hızlı bir işlemci ve daha kaliteli bir kameraya sahip olması da beklenen özellikler arasında.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

anlaşılan kopyacılar kralı samsung yeni rezil ve kepaze ürünlerinden birini daha dünyaya ben yarattım diye kakalayacak....

@04 Ağu 2012 15:49 Cahilce yorumlar yapmayın arkadaşlar.İphone işlemcilerini bile Samsung'un yaptığından haberiniz yok galiba.Kimin teknolojide ileride olduğu ortada.Samsung Apple'a işlemci yapıyor diye telefon çıkarmasınmı?

@04 Ağu 2012 15:49 hacı iphone hala 5 i çıkaracak samsung galaxy note 2 gibi alternatif bir sürü ürün çıkarıyor sormazlarmı adama çalmaya ihtiyacı olanların bu kadar çok ürün çıkarması normalmi iphone 5 çıkana kadar dünya telefon çıktı farklı farklı ..sence iphone esinlemiyecekmi bunlardan.Steve jobs yok hacı o yüzden yeni iphone lardan bişey bekleme adamın sağlığında işe yaramaz diye es geçtiği bütün şeyleri yeni ceosu faaliyete geçirecekmiş..İphonedan artık fazla bişey beklemeyin...steve jobs yok çıkacak iphonelarda kalite de yok diyebiliriz artık..

@04 Ağu 2012 15:49 bi tane de sen yapta kullanak

@04 Ağu 2012 15:49 Haklısın şu an apple yana yana iphone'un köşeleri kaçar derece oval olacak onu geliştirmekle uğraşıyorlarmış :D

Hadi oradan kopyacılar kralıymış Samsung şu ana kadar kullandığım en iyi telefon.Zaten dünyada en çok telefon satan firma olması ve kendini sürekli geliştirmesi yüzünden tercih ediyoruz..

allah aşkına kopya diyorsun da galaxy note gibi sadece 1 tane örnek gösterir misin?

Ah canım evet iphone dan (ç)aldığı tek şey tasarım.İphone'nun dışı var ama içi boşş

eğer samsungun bu aleti bombaysa bende abraham lincoln'ün yeğeniyim... teh allam şaka gibi ya :)

Bugün 15:49 Parazit Gibisin Dostum Heryere Ayni Haberler Yaziyorsun.Sanarsin Apple'da Hisse Sayibisin.Yorum Yazmaya Bile Deymeyecek Varliksin.

5.5 inç ne abi ya insan cıkarmaya utanır cebinden. millet dalga gecer ben apple fanıyım ama android cihazlarının teknik donanımı seviyorum ama ekran boyutu cok abartıya kaçıyor samsung.

@04 Ağu 2012 21:45 Kaç yaşına gelmişsin daha milletin ne dediğiyle mi uğraşıyorsun. pes

yazdığınız şey çok ayıp. beğenmiyor olabilirsiniz ama karar vermesi size düşmez taklit olup olmadığıyla ilgili mahkemeler zaten bu işe bakıyor. Emin olun samsung olmasaydı apple piyasaya hiç bir ürünü süremezdi çünkü kullandıkları parçaların bir çoğunu samsung'dan alıyorlar...

iphone eski tas eski hamam..sabun büyükleğinde bir kalın kalıp. pili çıkmaz,flashi yok,itunesi berbat,app.leri pahalı. ne yapsın millet KÜTÜK GİBİ İPHONEYİ,,,öyle değilmi iphoneciler.???!!!!

dilleri var bizim dile benzemez,iphone dalları var bizim dala benzemez,iphone sözleri var bizim söze benzemez,iphone Boyları var bizim boya benzemez.iphone işe yaramazki hep feryat eder.. ne yapalım böyle garip çeşniyi..iphone 3,ler - 4,ler 5,ler

ya işten geldım bu yorgunlukla yine de güldürdün ne diyim

iphone5 4 inç veya daha fazla beklerken,milleti yine hayal kırıklığına uğrattı..büyük ihtimale göre 3.7 inç olacak.yani İNCELTİLMİŞ BİR SABUN BÜYÜKLÜĞÜNDE ...DOVE SABUNLARI = İPHONE 5.. BUNU KİM KULLANIR..AKLINDAN ZORU OLANLAR DNA.SI ARIZALI OLANLAR.ANCAK.

hayyata samsung almam tavsiyede etmem reklamlar değil samsung kullananların şikyetlerine bakan anlar aman aman tam bir 3,dünya ülkesi muamelesi göremek siteyen alsın samsung ürünüde görsün

@05 Ağu 2012 10:39 Hiçbir neden yokken kendiliğinde kapanan İphone 4sler neden serviste garanti dışı bırakıldı. Esas sorun burada apple sizi düdüklüyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir