Samsung'tan Galaxy S7 ve rakiplerine pil testi!

Samsung, amiral gemisi telefonlarını ve rakiplerini pil ömrü testine tabi tuttu; işte sonuç!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Samsung'tan Galaxy S7 ve rakiplerine pil testi! Samsung, amiral gemisi telefonlarını ve rakiplerini pil ömrü testine tabi tuttu; işte sonuç!

Samsung, muhteşem telefonu Galaxy S7'nin pil ömrünü güçlü rakipleriyle karşılaştıran bir test videosu yayınladı. Videoda tahmin ettiğiniz gibi Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge galip geldi.

Samsung'un karşılaştırmasında Galaxy S7 ve S7 Edge'in karşısında Huawei P9, Apple iPhone 6s, HTC 10, Sony Xperia X ve the LG G5 yer aldı. Tesste ilk teslim olan cihaz LG G5 oldu, onu sırasıyla P9, Xperia X, HTC 10 ve iPhone 6S takip etti. Galaxy S7 Edge ve S7'nin ekranı ise 10 saatten uzun süre açık kalabildi. Diğer telefonların 9 saate bile ulaşmaması dikkat çekti.

Bu tür testlerde firmaların kendi telefonlarının lehine sonuçlar üretmediğini düşünmek sanırız saflık olur. Galaxy S7 ve S7 Edge çok iyi bir pil ömrüne sahip olabilir ancak Galaxy S7'de 10 saat 59 dakikaya kimin ulaşabildiği merak konusu. Bir başka nokta, internette bulabileceğiniz pil testlerinde S7 ile G5'in çok yakın sonuçlar vermiş olması. Bu yüzden Samsung'un testindeki sonuçları almazsanız şaşırmayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Demek ki esyedi en eyesi

S7 ve 6s sahibi biri olarak söylüyorum samsung dan cok memnunum.. ama pil konusunda iphone nun yanina yaklasamaz ... sacmalamislar, iki telefonda bence cok güzel ikisi arasinda secim yapmak cok zor..ama test sonucu cok sacma en az 3 saat farkla iphone daha fazla pil ömrüne sahip.

bende s7 (edge değil) var hanımda iphone 6 var. s7 pil açısından çok iyi, yoğun kullansanız bile bir gün götürür. Sadece arama yaparsanız iki gün gider. Bence bu video doğruya yakın

Arkadaşlar şuan bu yorumu s7 ile yapıyorum. Sadece şunu söyleyeyim maksimum 4 saat 20 li dakikalarda ekran süresi 10 saat bekleme süresi alabiliyorum. Bazen ekran süresi 3 saat de olabiliyor. Bilmiyorum bana mı öyle geliyor yoksa herkeste mi öyledir ama şarjı çok çabuk bitiyor. Gece şarj ettim sabah kalktım yüzde 97 ye düşmüştü. Şuan saat 6 yüzde 18 lerdeyim mobil hep açık .

Teknoloji iPhone ve diğerleri diye ayrılır iPhone ??Kraldır

Şu an normal S7 telefonumla yorum yapan biri olarak iPhone'u bilmem ama şunu diyebilirim gece 10 da sarjdan aldığım telefonu 1,5 saate yakın face Instagram gezinimi 12 dk'lik telefon görüşmesi ve 40 SMS civarı kullanımla toplamda 11 saatte şarj %82'ye düştü. Bence gayet başarılı. (Not: Güç tasarrufu açık)

Sen de yorum yaz