Samsung'un Web Tarayıcısı, Diğer Telefonlara Geldi!

Galaxy telefonlarına özel uygulamaları diğer Android'lere açmaya devam eden Samsung, şimdi de bu uygulamasını Play Store'a yerleştirdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'un Web Tarayıcısı, Diğer Telefonlara Geldi

Samsung, mobil web tarayıcısını tüm Android'li cihazların kullanımına açıyor. Samsung Internet Browser, firmanın Galaxy telefonlarında yüklü olarak geliyor ancak tarayıcıyı artık diğer marka cihazlar da Google Play Store üzerinden indirebilecekler.

Web tarayıcısının beta sürümü birkaç ay önce yayınlanmıştı, bu nedenle tarayıcının zaman içinde herkes için yayınlanacağını biliyorduk. Final sürüm, Android 5.0 Lollipop kullanan Nexus'larda, Pixel'lerde ve diğer cihazlarda kullanılabiliyor. Android Police'in haberine göre desteklenen diğer cihazlar arasında Huawei Ascend Mate 2 gibi cihazlar var.

Samsung Internet Browser, web sayfalarını göstermek için Chromium motorunu kullanıyor ve bazı web eklentilerini de destekliyor.

Google Play'den indirin: Samsung Internet Browser

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

tarayıcı harikada keşke 4.0+ olsada tablettede kullanabilsek android cihazların büyük bir kısmı hala 4.0+ android kullanıyorken desteği 5.0 + yapmak nedir ya :(

Sen de yorum yaz