Sanal gerçeklikle Mercedes-Benz tasarımı!

Türkiye'nin en büyük Mercedes-Benz Türk yetkili satıcısı ve servislerinden Gelecek Otomotiv, Gelecek Otomotiv VadiPark Bayiisi'ni hizmete açtı.

Sanal Gerçeklikle Mercedes-Benz Tasarımı!

Türkiye'nin lider Mercedes-Benz yetkili servis ve satıcılarından Gelecek Otomotiv, 26 milyon Euro'luk (131 milyon TL) yatırımla VadiPark Showroom'unu hizmete açtı. Gelecek Otomotiv VadiPark, tepesindeki 6 metre çapındaki hareketli ve ışıklı Mercedes-Benz yıldızıyla da dikkat çekiyor. 'Mükemmel Müşteri Deneyimi' sloganıyla yola çıkan Gelecek Otomotiv VadiPark, ziyaretçilerine tablet üzerinden tasarım ve sanal gerçeklik ile araç görüntüleme gibi teknolojik imkânlar da sunuyor.

Dijital dönüşüm başladı

Gelecek Otomotiv VadiPark'ta aracın başına gitmeden, müşterilere araç içi ve araç çevresi deneyimi yaşatmak adına, dijital ekranlar, tabletler ve VR (sanal gerçeklik) çözümleri ile hizmet veriliyor. Müşterinin kendi aracını kendine özel tasarlamasına imkân vermek için birçok noktada konfigüratörler bulunuyor. Ziyaretçiler kendi aracını kendisi oluşturduğu araca ait teknik detay ve fiyat bilgisine saniyeler içinde ulaşabiliyor.

Çocuklar için simülasyon alanı

Profesyonel baristalar tarafından dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerinden hazırlanan kahvelerin bulunduğu bekleme salonunun yanında kitap okuma köşesi, çok geniş aksesuar ve butik alanı ile çocuklar için kapsamlı simülasyon cihazlarının yer aldığı eğlence alanı bulunuyor. Gelecek Otomotiv VadiPark, tüm özellikleriyle otomobil satın alma ve bakımını keyfe dönüştürmeyi hedefliyor.

65 metrelik spiral rampa

Gelecek Otomotiv VadiPark'ın toplam 9250 metrekarelik dev kapalı alanında 35'i yeni, 6'sı ikinci el olmak üzere toplam 41 araç sergilenebiliyor ve günlük 60 araca kadar servis hizmeti veriliyor. 10.5 metrelik tavan yüksekliğiyle özgün bir tasarıma sahip bayide, üzerinde araçların sergilendiği 65 metrelik bir spiral rampa bulunuyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz