Sesli sosyal ağ Whispto'yu denediniz mi?

Duygu ve düşüncelerinizi paylaşmanın artık yeni bir yolu var! İşte Türklerin geliştirdiği Whispto...

Sosyal ağın "seslisi" geldi!

"Sesli Sosyal Ağ" tabiriyle ortaya çıkan "Whispto" uygulaması, Android işletim sistemli akıllı telefonlarda ve tüm iPhone modellerinde kullanılabiliyor. "Whisp" adı verilen bir dakikalık ses kayıtları temelinde oluşan bu büyük platform dahilinde; kaydedilen "Whisp"ler, sosyal mecralarda paylaşılabiliyor, yorumlanabiliyor ve istenildiğinde dizinler altında depolanabiliyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamada; alarm, mesajlaşma v.b. birçok ek özellik sayesinde keyifli kullanım hedefleniyor.

Whispto ile sosyal mecra kullanan, Instagram'da fotoğraf paylaşan, Twitter'da tweet atankullanıcılar tek bir platform üzerinde kendi sesleriyle duygu ve düşüncelerini çok kolay bir şekilde ifade edebiliyorlar. Sevdiğimiz ve takip etmek istediğimiz insanların seslerini duymanın, sadece yazdıklarını okuyabilmekten daha kıymetli olduğu inancıyla geliştirilen Whispto aynı zamanda fotoğraf paylaşımına da imkan vererek "an"ı yakalamayı amaçlıyor.

Sosyal mecrada büyük yenilik!

Akıllı telefonların yanı sıra iPad ve Android tabletlerde de kullanılabilen uygulama, pratik ve eğlenceli arayüzü sayesinde sosyal iletişimi artırarak, sosyal mecra ve sosyal medya dünyasına büyük bir yenilik getiriyor. Diğer sosyal mecralarla ilişimin kolay ve hızlı olduğu Whispto, çok yakın zamanda geniş bir kitlenin kullanacağı Türk Ürünü ilk sosyal ağ olma özelliğini taşıyor.

Hayatın sesi

Ses kayıtlarını (Whisp) istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemenize imkân sağlayan uygulama, ses kayıt cihazları, mikro-blog uygulamaları, anlık mesajlaşma ve sesli mesaj servisleri gibi birçok ihtiyaca cevap verebilecek özellikler barındırıyor. Sevimli ve kullanışlı tasarımı ile Whisp'leriniz, mesajlarınız ve arkadaş listeleriniz gibi uygulamanın tüm özelliklerine ulaşmak çok kısa zaman alıyor. Whispto, Facebook ve Twitter gibi en çok kullanılan sosyal ağlarla etkileşimini geniş tutuyor. Kendinizin ve takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı Whisp'leri, fotoğrafları veya yazıları bu mecralarda paylaşabilir, Whisp'leri favorilerinize ekleyebilir, istediğiniz kişilere mesaj yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Tamamen ücretiz

Uygulama, cihazınızdaki internet bağlantınızı kullandığından ayrıca hiçbir ücret ödemenizi gerektirmiyor. Bizi "Sesli Sosyal Ağ" kavramıyla tanıştıran ve yayınlandığı ilk günden itibaren her gün binlerce kullanıcı edinen Whispto, şimdiden akıllı telefon ve tabletlerin kullanım alanlarına bir yenisini daha eklemeyi başardı.

Whispto'nun bir sonraki sürümü, fotoğraf ekleme özelilğine ve kullanımı daha da kolaylaştıran yeniliklere sahip olacak.

Google Play bağlantısı: Whispto

Apple App Store bağlantısı: Whispto

Okuyucu Yorumları