Shaiya Türkiye, oyun severlerle buluşuyor...

Şiddetini artıran online oyun bombardımanına şimdi de Shaiya eklendi: İşte yeni MMORPG...

SHAIYA TÜRKİYE oyun severlerle buluşuyor

Uzun süredir beklenen devasa online oyunu (MMORPG) SHAIYA'nın Türkçe kapalı beta versiyonu Aeria Games tarafından Türk oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.

Beta versiyonu için Türkiye'den kayıt olan oyuncular arasından, Aeria Games tarafından seçilenler oyunun resmi çıkış tarihinden önce kapalı Beta versiyonunu oynama şansını yakalayacaklar.

PVP, yani oyuncuya karşı oyuncu savaşlarının en yüksek seviyede gerçekleştiği, bir çok ödüle layık görülen Shaiya oyunculara cazip bir oyun tecrübesi sunuyor. Uluslararası alanda Amerika, Almanya ve Fransa'da büyük ilgi gören ve hızla büyüyen Shaiya artık Türkçe platformuyla, 6 milyon üyesiyle birlikte, Türk oyunseverlere ulaşmayı hedefliyor.

İndirilmesi ve oynanması tamamen ücretsiz olan Shaiya, Türkiye versiyonuyla oyunculara kapalı beta sürecinde yer alma fırsatını tanıyor. Oyuncuya ek özellikler sunan, web tabanlı veya oyun içi mağazalardan satın alınabilecek ek nesneler, Aeria Games'in Shaiya'dan elde ettiği gelirin kaynağını oluşturuyor. Kapalı beta versiyonunun başlangıç tarihi Ağustos'un ilk haftası olarak belirlendi.

Türkiye Beta versiyonuna kaydolmak isteyen oyunseverler http://tr.shaiya.aeriagames.com/signup
adresinden Shaiya'ya ulaşabilirler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bumu muthıs oyun pehhhh

oyunlarda hep türkçe çıkmaya başladı ne iş xD

oyunu oynuyorum zaten :)

önceden denedim aman denemeyin iğrenç !!!.

Not:Oyun firmaları Türk oyuncu potansiyelini anlamış olacak ki artık oyunları Türkçeye cevirmeye başladılar.Bide EA,Ubisoft,Codemaster gibi dev firmalar anlasa şu oyuncu potansiyelinide oyunların fiyatlarını makul fiyata cekseler.Orjinal oyun almak isteyipte imkanı olmadığı için wareze yönelen tonlarca insan var.Ama Orjinalin tadı başka oluyor.Her oyuncu hayatında 1 defada olsa orjinal bir oyun alsın

ben bu oyunu beğenmedim. birde türkiye de fazla popüler olursa oynanmaz bu oyun, biliyoruz türk mmorpg oyuncu kitlesini ...(tabiki her oyuncu için geçerli değil dostlar yanlış anlaşılmasın)

ben de bir süre oynadım shaiyayı çok güzel bir ortam vardı ama vakit ayıramadığımdan bıraktım. ancak ben böyle bir oyunu tamamen Türklerin olduğu bir platformda oynamak istemem... en zevkli yanı dünyanın her yerinden insanların olması bana kalırsa...

Lailah'tan Karpuz =)

türkler online oyunlara para yatırmayı severler online oyunlar genelde türkçe olur

oyuna iğrenç diyen arkadaş hangi oyunlarla veya hangi oyunla kıyasladı merak ettim bence oyun gayet güzel ve makul diğer oyunlar gibi para tuzağı değil karakterini geliştirip pazarda oyun itemleri satıp istediğin herşeyi beş kuruş gerçek para harcamadan alabilirsin.

oyun hakkında yorum yaparken lütfen iyice oynayıp belirli seviyeye gelmeden yorum yapmayın örn; +50 UM olun sonra oyun zevklimi değilmi görürsünüz .

bu arada us serverinde lailahda oynuyorum türkçesine geçmeyi düşünmüyorum zaten oyundaki Türklerden rahatsızım hertürlü hile hack bizimkilerde

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir