Sinemalarda bu hafta vizyona girecek filmler belli oldu

Sinemalarda bu hafta 5 farklı film vizyona girecek. Birbirinden heyecan verici filmler Black Widow, Korku Seansı 3: Katil Şeytan, Lanetli Kardeş, Süpernova ve Düşler Ülkesi olacak.

Sinemalarda bu hafta vizyona girecek filmler belli oldu

Sinemalarda vizyona girecek 5 farklı film yer alıyor. Türkiye genelinde koronavirüs pandemisi kısıtlamalarının 1 Temmuz'da kaldırılmasıyla sinemalara olan ilgi de oldukça yoğun oldu. Bu hafta vizyona girecek filmler de belli oldu. İşte vizyona girecek filmler ve detaylar...

Bu Hafta Sinemalarda Vizyona Girecek Filmler

  • Black Widow,
  • Korku Seansı 3: Katil Şeytan,
  • Lanetli Kardeş,
  • Süpernova,
  • Düşler Ülkesi

Black Widow Konusu ve Oyuncu Kadrosu

marvel

Amerikalı oyuncu Scarlett Johansson'un başrolünde oynadığı "Black Widow" filmi, bilim-kurgu, macera ve aksiyon türünde.

Başroldeki BAFTA ödülü sahibi Johansson'a, Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle ve Ray Winstone'nin eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Cate Shortland üstlendi.

Scarlett Johansson'un Natasha Romanoff rolüne geri döndüğü yapım, mazisinden çıkıp gelen ailesiyle büyük bir tehdide karşı iş birliği yapmak durumunda kalan Black Widow'un hikayesini anlatıyor.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Konusu ve Oyuncu Kadrosu

korku seansı

"Korku Seansı 3: Katil Şeytan" gerilim meraklılarının ilgisini çekecek.

Vera Farmiga, Julian Hilliard, Patrick Wilson, Charlene Amoia ve Sterling Jerins'in başrolünde oynadığı filmi Michael Chaves yönetiyor. 

Başarılı oyuncular Patrick Wilson ve Vera Farmiga'nın paranomal davaları çözüme kavuşturmaya çalışan Warren çiftine yeniden hayat verdiği film; şeytani güçlerin kontrolündeki gerçek bir cinayetin hikayesini konu ediniyor.

Şeytanın musallat olduğunu düşündükleri bir gencin cinayet zanlısı olduğu davaya başlayan çift, geçmişten günümüze uzanan kanlı bir sırrı açığa çıkarmaya çalışacak.

Lanetli Kardeş

lanetli kardes

Sam Barrett'in yönetmen koltuğunda oturduğu haftanın bir diğer korku ve gerilim filmi "Lanetli Kardeş"; çizdiği resimlerin bir dizi cinayetle bağlantılı olduğunu fark eden bir kızın hikayesini odağına alıyor.

Amanda Woodhams, Liam Graham ve Nicola Bartlet'ın rol aldığı filmin konusu özetle şöyle:

"Korkunç rüyalar gören ve bunları tuvale aktarmaya başlayan genç kadın, bir süre sonra çizdiklerinin gerçek hayatta işlenen cinayetler olduğunu fark eder. Bu sırada arkadaşları ve aile üyelerinin teker teker ölmeye başlaması ise işlerin iyice karışmasına neden olur. Çizdikleri ile katil arasında bir bağlantı olduğunu fark eden Cassie, cinayetleri durdurmak ve kendisini bu kabustan kurtarmak için geçmişi ile yüzleşmek zorundadır."

Düşler Ülkesi

dusler ulkesi

Haftanın animasyan filmi "Düşler Ülkesi", Evan Tramel yönetiminde düşler ülkesine yolculuğa çıkan Barney, Scout ve Axle'ın hikayesini beyaz perdeye taşıyacak.

Süpernova

supernova

Harry Macqueen'in yönettiği Colin Firth, Stanley Tucci, Pippa Haywood ve Nina Marlin gibi isimlerin rol aldığı "Süpernova"; hastalık teşhisi konan bir adamın arkadaşı ile birlikte karavanla tüm İngiltere'yi ziyaret etmesini konu ediniyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz