Sony 3D Odası, Bursa Nilpark'ta açıldı!

Önde gelen perakende zinciri Media Markt ve 3D devi Sony Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi!

Sony 3D Odası, Bursa Nilpark'ta açıldı!

Türkiye'deki 17 mağazası ile dünya markalarını iyi hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, eğlence ve "mercekten göze" 3D teknolojisinde dünya devi olan Sony işbirliği ile Türkiye'de bir ilke imza attı. Sony'nin yarattığı 3D dünyasını, tüketicilere en iyi şekilde yaşatmak hedefiyle 18 Temmuz 2011, Pazartesi tarihinde Bursa Nilpark Media Markt'ta özel bir Sony 3D Deneyim Odası açıldı. İlk kez perakende tarafında bir marka adına özel bir deneyim alanının yaratıldığı açılışa Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi, Sony Eurasia A.Ş. Satış Direktörü Erol Kayaoğlu, Media Markt CEO'su Nuri Topatan ve Satın Almadan Sorumlu Genel Müdürü Aziz Süzer katıldı. Açılışta, Sony özel kurduğu stantlar aracılığıyla, Media Markt ziyaretçilerine, 3D ürünlerini yakından tanıtma fırsatı da buldu.

Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi, "Bir eğlence şirketi olarak tüketicimize mercekten göze sunduğumuz ürün ve hizmetler zincirimiz ile ulaşıyor, onların hayatına değer katıyoruz. 2011 yılı, dünyada ve Türkiye'de 3D'nin yaygınlaşması, tüm tüketicilerimize ulaşması adına pek çok ilklere imza attığımız bir yıl olarak başladı, öyle de devam ediyor. Şimdi de Media Markt işbirliği ile Nilpark'ta açtığımız Sony 3D Odası aracılığıyla Bursalı tüketicilerimize, üç boyutlu teknolojik ürünlerimizin ayrıcalığını yaşama fırsatı sunacağız, mutluyuz" dedi.

Üçüncü boyuta, 20 m² odada, tam 12 farklı Sony 3D ürünü ile geçilecek

Büyüklüğü yirmi metrekare olan Sony 3D Odası'nda, iki adet Sony 3D BRAVIA TV KDL-46EX720, iki adet Sony 3D BRAVIA TV KDL-40EX720, bir adet Sony 3D BRAVIA TV KDL-52LX900 modeli bulunacak. Televizyonun yanı sıra tüketiciler, iki adet Blu-Ray BDP-S480, bir adet Handycam Video Kamera HDR-TD10, bir adet Cyber-shot DSC-HX7V dijital fotoğraf makinesi, bir adet Sony NEX-5 fotoğraf makinesi, bir adet PlayStation 3 oyun konsolu ve bir adet de Sony VAIO F serisi 3D VPC-F21Z modeli ile üç boyutlu deneyimi her alanda yaşama fırsatı yakalayacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

şu media markt a uyuzum koca şirket sitesine ürün listesi koyamazmı ya şaka gibi :)

Sony dünya elektronik devleri arasındadır ve ürünleri kalitelidir ama bence 3D tv lerde Lg kadar başarılı değil. Bana göre 3d tv'de en iyi seri Lg'nin LW kodlu Led tv leridir. 2d den 3d ye çeviride olsun, kullandığı Fpr gözlüğü teknolojisi olsun, görüntü kalitesinde olsun çok başarılı bir seri.

sony nin sonunu merak ediyorum, nasıl olacak acaba?

bizim yer aha ben yarın gideyim bi ziyarete :D

Yenilikçi bir film..İyi bir reklam olacak ..Sony ürünlerini hep çok beğenmişimdir ancak 3d tv' lerde o kadar başarılı değil. Fpr gözlüğünü kendi modellerine eklemedikçe 1 adım geride kalır. Lg markası fpr' ı çıkardığından beri bu konuda 1 numara..

sony güzel bir uygulama yapmış ancak 3d teknolojisinin 1 numarası bence lg... çıkarttığı 3d televizyon, pad, monitör hatta cep telefonu ile açık ara fark atıyor tüm markalara...şu an mesela tvlerde kullandığı fpr teknolojisi süper... hiç bu kadar gerçekçi görüntü kalitesini yakalayamadım başka üründe...

gördüğüm sınıfının en iyi modeli ex720 sony renkler gerçeğe yakın ve smart tv si çok kullanışlı menüsü çok şık ve kullanışlı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play