Steve Jobs'un ilk fragmanı yayında!

Bu sene gösterime girecek olan yeni Steve Jobs filminin ilk fragmanı ortaya çıktı! İzleyin...

Oynat Steve Jobs'un ilk fragmanı yayında! Bu sene gösterime girecek olan Steve Jobs'un ilk fragmanı, ortaya çıktı! İzleyin...

Steve Jobs'un hayatını anlatan filmlerin arasına bir yenisi daha eklenmek üzere. Aaron Sorkin'in yazdığı ve Danny Boyle'un yönettiği filmin merak edilen ilk fragmanı, ortaya çıktı.

Film, 1998'deki Mac tanıtımı dahil olmak üzere Apple'ın üç önemli ürününün tanıtımı üzerine yoğunlaşarak farklı bir yaklaşım sergiliyor. Fragmanda Jobs'u canlandıran Michael Fassbender, Steve Wozniak'ı oynayan Seth Rogan ve eski CEO John Sculley'i canlandıran Jeff Daniels'i görebiliyoruz. Mac ve NeXT takımlarının üyelerinden Joanna Hoffman'ı ise Kate Winslet canlandırıyor.

ABD'de 9 Ekim'de gösterime girecek olan Steve Jobs'u beklerken, onun ilk resmi fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Normal film bileti 15 liraysa bunların filmi 55 tl olur!!

@19 Mayıs 2015 00:41 iSheepler öder... daha pahalıyada alırlar... 100~250TL bile...

@19 Mayıs 2015 00:41 gitme o zaman

Sorkin ve Daniels şaşırttı.

FAİŞ FİYAT İLE MAL SATIP ÇOK ZENGİN OLAN BİR ADAMI KAHRAMAN YAPTILAR. ABD GARİP BİR ÜLKE. HER ŞEY PARAYA ENDEKSLİ. İNSANLAR MEYDANLARA ÇIKIP PARASI OLMAYAN HASTALAR ÖLSÜN DİYEBİLİYOR RAHATCA. BU TİPİK VAHŞİ DOĞA DÜZENİ. İNSANİ DEĞİL. CİDDİ REKABET VAR SOSYAL DESTEK ÇOK AZ. EĞİTİMİ DÜŞÜK OLUP DA İŞİNİ KAYBETME KORKUSU YAŞAYANLAR KAYGIYI BASTIRMAK İÇİN KENDİLERİNİ YEMEĞE KAPTIRMIŞLAR. İNSANLARIN %30 U BALİNA YAVRUSU GİBİ. ACIMASIZ İNSANİ YÖNÜ ZAYIF BİR DÜZEN.

@19 Mayıs 2015 13:23 Türkiye de daha beteri var. Asgari ücretin 500tl artması imkansız, bayramlarda emeklilere ikramiye verilemez denilip; bu insanların peşinden koşan insanlar var.

abi nolur burda kıyaslama yapmayın.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir