Tabletin yeni ailesi; Ttec MagicTab

Teknoloji markası Ttec, şimdi de Ttec MagicTab adıyla tablet üretiyor.

Tabletin yeni ailesi; Ttec MagicTab

Teknoloji tutkunlarına, yenilikçi ürünler sunmaya devam eden teknoloji markası Ttec, tablet dünyasına iki farklı model ile giriş yaptı. Yoğun çalışma hayatında ve günlük yaşamında tabletini elinden düşürmeyenler için hazırlanan Ttec MagicTab ürün ailesi, iki farklı alternatifi ile en yüksek kullanıcı memnuniyetini yaşatmak için hazırlandı.

Kendini koruyan Ttec Magictab 9E ile her şey elinizin altında

Ttec, MagicTab 9E'nin kendinden kapağı ile tablet dünyasında bir yenilik gerçekleştiriyor. 9 inç ekrana ve Android 4.4 işletim sistemine sahip olan modellerden MagicTab 9E, 8 GB'lik belleği ile anılarından vazgeçmeyenler için fotoğraf albümlerini ve müziksiz yaşayamayanlar için arşivlerini yanlarında taşıma imkanı sunuyor.

Selfie tutkunları ve görüntülü arama kullananlar için çift kameraya sahip olan MagicTab 9E, günlük yaşamın koşturmacasında ve iş hayatında 300 gramlık ağırlığı ile kullanıcılarına taşıma kolaylığı sağlıyor.

Ttec Magictab 9G'den başka bir şeye ihtiyacınız yok

Tabletini elinden düşürmeyenler için tasarlanan Ttec Magictab 9G, farklı fonksiyonlara hizmet eden 10'u 1 arada seti ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor.

Taşınabilir şarj aleti, HDMI, OTG ve USB bağlantı kabloları ile şarjın bitme sorununu ortadan kaldıran Ttec, dokunmatik kalemi, kulaküstü kulaklığı ve klavyeli deri kılıfı ile gün içinde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bir arada sunuyor.

Tablet dünyasına yeni bir soluk getiren Ttec Magictab ürün ailesine, hiper marketlerden (Migros), teknoloji marketlerinden ve www.ttec.com.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

Magictab 9E Tablet: 369,00 TL
Ttec Magictab 9G Tablet ve Aksesuar Seti : 399,00 TL

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Çerçeve çok kalin sir

tableti kullanan arkadaşlar var ise fikir verebilir mi mümkünse paket halini almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim

sakınmı sakın almayı düşünmeyin iğrenç ötesi destek sıfır rezillik

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir