Telefon-saatler evrim geçiriyor!

Telefon-saatler artık yeni değil, fakat bu sefer çıkan model kendini iyice aşmış durumda...

  • Halil Mollaoğlu
Telefon-saatler evrim geçiriyor!
iWatch M860: Çift SIM kartlı telefon-saat.

iWatch M860 cep telefonu fonksiyonuna sahip, iki SIM kartı da aynı anda çalıştırabilen (DualSIM) bir kol saati. iWatch M860'ı 1,3 inçlik dokunmatik ekranı üzerinden bir kalem yardımıyla yahut yan taraflara konulan tuşlarla kontrol ediyorsunuz. Konuşmalar isteğe göre Bluetooth veya kablolu kulaklık seti üzerinden yapılabiliyor. Hoparlör seçeneği de sunuluyor.

iWatch M860'ın 1,3 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamerası da var. Bunu dışında bir müzik çalar, alarm ve diktafon da entegre edilmiş. Cihazlar beraber 1 GB'lık microSD kart ve USB kablosu da veriliyor. Telefon üç bant GSM desteğine sahip, Bluetooth 2.0 ve USB 2.0 desteği ile beraber geliyor. Tüm bunların sonucunda fiyat tuzlu oluyor: Saat handyuhr.ch mağazasında dağıtılıyor ve fiyatı yaklaşık 710 Dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İnsanın Bu Teknolojiyi Tamamen Takip Edebilmesi İçin Milyarder olmalı veya abartısız şekilde askeri ücret ile çalışıyorsa işi zor....

10 numara :)

Eskiden hesap makineli Casio saatleri görünce dibimiz düşerdi. Bir de şimdi ki saatlere bakın. Teknoloji bu hızla gelişmeye devam ederse aklımızı kaçıracağız galiba gelecekte.

Telefonlarını sağda solda devamlı unutanlar ve kaybedenler için güzel. Hatta cep telefonu kullanmayı bilmeyen yaşlılar içinde basitleştirilmiş bir versiyonunu çıkarsalar ne güzel olurdu. Belki o da olur :)

Kimse Çin'e tek kelime laf etmesein bence. Adamlar kol saatine 1 de değil 2 SIM kartlı telefon sığdırmışlar. Eminim bir süre sonra televizyonlusu bile çıkar.

güzel gelişme

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

İlginizi çekebilir