The Batman filminin çekimleri Eylül'de başlıyor! Ne zaman vizyona girecek?

The Batman filmi çalışmalar daha önce başlamış ancak Mart ayında salgın nedeniyle kesintiye uğramıştı. Yaklaşık 7 aylık bu sürecin ardından ekip bir kez daha Eylül ayında kamera karşısına geçecek. Peki The Batman filmi ne zaman vizyona girecek?

The Batman filminin çekimleri Eylül'de başlıyor! Ne zaman vizyona girecek?

Koronavirüs salgını bir çok filmin ertelenmesine neden oldu. Bu filmlerden birisi de The Batman. Başrolünde Robert Pattinson'ın yer alacağı yeni Batman filmi için hazırlıklar tekrar başladı. İlgililerin heyecanla beklediği filmin çekimleri için oyuncular Eylül ayında kamera karşısında olacak.

ÇEKİMLER EYLÜL'DE BAŞLIYOR

Eylül'de başlayacak olan çekimlerle birlikte Batman filmi kaldığı yerden devam edecek. Yapım için çalışmalar daha önce başlamış ancak Mart ayında salgın nedeniyle kesintiye uğramıştı. Yaklaşık 7 aylık bu sürecin ardından ekip bir kez daha kamera başına geçecek.

THE BATMAN NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Yeni Batman filminin çekimlerine kaldığı yerden devam edilecek olsa da, altı aylık bu ara vizyon tarihinin ertelenmesine neden oldu. Pandemiden önce ABD'de 25 Haziran 2021'de vizyona girmesi beklenen film, çekimlerin durmasından kısa süre sonra 1 Ekim 2021'e ertelendi.

THE BATMAN'DE HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

Robert Pattinson'ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Catwoman'ı Zoë Kravitz, Batman çizgiromanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler'ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin'i Colin Farrell, Komiser Gordon'ı Jeffrey Wright, Alfred'i Andy Serkis, Carmine Falcone'u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Juliard'dan yeni mezun olan genç oyuncu Jayme Lawson'ın da çizgiromanlarda yer almayan yeni karakterlere hayat vereceği açıklandı.

YÖNETMENDEN LOGO VE POSTER PAYLAŞIMI 

Yönetmen Matt Reeves, perşembe günü, yaklaşmakta olan filmi "The Batman"den logonun ilk görüntüsünü ve ayrıca, 22 Ağustos'taki DC FanDome sanal sunumunun yaklaşan panelini tanıtmak için özel bir afiş paylaştı.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz