Transformers hayranlarına müthiş hediyeler...

Transformers heyecanını sinemadan önce CHIP Online'da yaşayın! Müthiş hediyeler sizleri bekliyor...

24 Haziran 2009 Çarşamba günü vizyonda olacak Transformers: Yenilenlerin İntikamı yine bir sürü sürpriz içeriyor. Bu sürprizlerin ilkini CHIP Online, UIP ve Hasbro sizler için yaptı bile! 23 Haziran 2009 saat 23.59'a kadar CHIP Online Foto Dünyasının Yaşam ve Teknoloji bölümüne en çok fotoyu gönderen (ve fotoları onaylanan) kullanıcıları harika hediyeler bekliyor. İşte hediyelerimiz:

Transformers: Yenilenlerin İntikamı kazandırıyor!

2 kişiye Transformers stili, her şekle giren USB hub!


1 kişiye Autobot Sideswipe (Spor araba – robota dönüşüyor)


1 kişiye Decepticon Sideways (Spor araba – robota dönüşüyor)


1 kişiye Decepticon Rampage (Greyder – 2 farklı Robota dönüşüyor)


2 kişiye çok özel birer Transformers şemsiyesi


3 kişiye özel hazırlanmış Transformers not defteri

Hemen resim eklemeye başlayın
Yarışmayı kazanmak ve bu harika ödüllere sahip olmak için yapacağınız tek şey CHIP Online Foto Dünyası Yaşam ve Teknoloji bölümüne en çok fotoyu eklemek. Fotoğraflarınızı CHIP Online Foto Dünyasına gönderirken kategori seçimini doğru yapmaya özen gösterin ve fotoğraflarınızın kategori ile ilgili olmasına dikkat edin.

Tüm CHIP Online ziyaretçilerine başarılar diliyoruz.

Filmin resmi web sitesi: www.transformersfilmi.com.tr

Filmin konusu

Transformers: Yenilenlerin intikamı afişini daha büyük boyutta görmek için tıklayın.

Transformers: Yenilenlerin intikamı
Genç Sam Witwicky'nin (Shia LaBeouf), savaşan robot uzaylıların arasında sonucu belirleyen bir savaşta evreni kurtarmasının üzerinden iki yıl geçti. Gösterdiği büyük kahramanlığa rağmen Sam, üniversiteye gitmek, kız arkadaşı Mikaela'nın (Megan Fox) yanından ayrılmak ve anne-babasından (Kevin Dunn ve Julie White) ilk kez ayrı kalmak gibi günlük endişeler yaşayan sıradan bir gençtir. Tabii ki bir de bu ayrılığı en yeni dostu ve koruyucu robotu Bumblebee'ye açıklaması da fazladan sıkıntılara yol açar. Sam'in hedefi normal bir üniversite yaşantısı yaşamaktır fakat bunun için kaderini gözardı etmesi gerekir.


Sam, Mission City'de yaşanan çatışmayı geçmişte bırakıp günlük hayata dönmek için çabalarken, Autobotlar ve Decepticon'lar arasındaki savaş her ne kadar gizli tutulursa tutulsun pek çok değişikliğe yol açmıştır. Sektör 7 bölümü bu arada dağıtılmış ve bölümün en sadık üyesi Ajan Simmons (John Turturro) işten çıkarılmıştır. Onun yerine NEST adında yeni bir kurum kurulmuştur. Lennox (Josh Duhamel) ve Epps (Tyrese Gibson) gibi sahada tecrübeli komutanlardan yararlanılan NEST, Decepticon'larla ölümcül bir çatışmaya daha girilmesini önlemek için Autobot'larla birlikte çalışmaktadır. Ne yazık ki Ulusal Güvenlik Danışmanı Theodore Galloway (John Benjamin Hickey) öngörülü biri olmadığından yaklaşan tehlikeyi tam olarak idrak edemez. Tüm savunma kurumlarının kontrolünü ele geçirmeye ve böylece onların gücüne sahip olmaya çalışan Galloway, kendince önemsiz bir kurum olarak gördüğü NEST'i, savaş tehlikesi ortadan kalktığı düşüncesiyle ortadan kaldırmayı amaçlar. İnsanların, Autobot'lar ile Decepticon'lar arasındaki savaştan herhangi bir çıkarı olmadığına inanmaktadır.


Sam'in yeni okulunda hayatı güzel bir seyre girmek üzereyken ve yeni fakat biraz baskıcı oda arkadaşı Leo'ya (Ramon Rodriguez) ile aynı derecede baskıcı fakat daha çekici Alice'e (Isabel Lucas)uyum sağlamaya başladığı sırada, Sam'in dikkati birden kafasında şimşek gibi beliren hayaller yüzünden dağılır. Büyükbabası gibi bunamaktan korkan Sam, bu hayalleri saklar, ta ki aklında uçuşan mesajları ve simgeleri daha fazla gözardı edemeyinceye kadar.


En iyi şekilde hazırlanmış planlarına karşın, Sam kendisini tekrar Autobot'lar ile Decepticon'lar arasındaki savaşta bulur ve yine evrenin geleceği tehlikededir. Henüz bilmese de, kötülük ile iyiliğin arasındaki mücadelede, en büyük gücün anahtarı Sam'in elindedir. Arkadaşlarının ve NEST'deki dostlarının, hatta anne ve babasının yardımıyla Sam nihayet Witwicky'lerin doğuştan hakkını benimser ve ailesinin felsefesinden daha fazla saklanmaz: Fedakarlık yoksa, zafer de yok!

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ilki süperdi umarım bu bölümde güzeldir.evde dvd si var yaklaşık 30 defa izledim :p

ilki harikaydı.bunuda ,izlemeyi cok istiyorum

ilki gerçekden harikaydı dvd arşivimde duruyor çok defalar seyrettim.umarım 2.sinde de aynı zevki alırım sabırsızlıkla bekliycem.

bir tanesi benim olmalı :D

ilk i müthiş ti bunasıl acaba

Sen de yorum yaz