Trend Micro'ya büyük onur!

Trend Micro'dan bir başarı daha: Güvenlik devi daha önce 2 kez aldığı ödüle üçünce kez layık görüldü

Trend Micro'ya büyük onur!

Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange, antivirüs kategorisinde üçüncü kez MSExchange.org Readers' Choice ödülüne layık görüldü.

Microsoft Exchange Server kaynak sitesi MSExchange.org, Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange ürününün, e-posta antivirüs kategorisinde üçüncü kez MSExchange.org Readers' Choice ödülünü aldığını duyurdu.

MSExchange.org Müdürü Sean Buttigieg, konu hakkında şunları söylüyor: "Readers' Choice Ödüllerimiz, ziyaretçilerimize, ilgili kategoride en iyisi olduğunu düşündükleri ürünler için oy verme imkanı sunuyor. MSExchange.org kullanıcıları, kendi alanlarında uzman olup, işyerinde Exchange Server ile ilgili pek çok çözümle karşılaşıyorlar. Verdikleri oylar, kazanan ürün adına meslektaşlar arasında somut bir tavsiye özelliği taşıyor."

ScanMail for Microsoft Exchange ürünü, Trend Micro Enterprise Security çözüm grubunun bir parçası. Bu grupta, Trend Micro Smart Protection Network'e dayanan ve güvenlik risk ve maliyetlerini azaltmak için anında koruma ve daha az karmaşıklık sağlayan entegre içerik güvenliği ürün, hizmet ve çözümleri bulunuyor.

Tüm Exchange sürümleri için optimize edildi

ScanMail for Microsoft Exchange ürününün bütün Exchange versiyonları için optimize edilmesi, sunucu etkisini ve BT (bilgi teknolojileri) giderlerini minimum seviyeye indiriyor. Öte yandan, Microsoft platformuyla daha sıkı entegrasyon ve yönetim araçları, en düşük toplam sahip olma maliyetiyle yönetimin daha düzenli hale getirilmesine yardımcı oluyor. Bağımsız araştırma firması Osterman Research'e göre, Trend Micro'nun posta sunucu güvenliği, diğer bilinen çözümlerle kıyaslandığında, işletmeler için en yüksek zaman ve maliyet tasarrufunu sağlıyor.

ScanMail, aynı zamanda Trend Micro Communication & Collaboration Security ailesinin de bir parçası. Bu ailede, Trend Micro IM Security, Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange, Trend Micro PortalProtect for Microsoft SharePoint ve Trend Micro Control Manager yer alıyor. Bütün çözümler, Trend Micro Smart Protection Network'e dayanıyor. Bilindiği gibi Smart Protection Network, bulut-istemci içerik güvenliği mimarisi olup, ilişkili ve güncel tehdit zekası sunuyor. Smart Protection Network ile, müşteriler, Microsoft Exchange, SharePoint ve Office Communications Server (OCS) ortamlarında anında koruma sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir