Trump, yanında akıllı telefon taşımıyor!

ABD'nin tartışılan başkan adayı Trump hakkında, herkesi şaşırtan ilginç detaylar ortaya çıktı!

  • Cenk Atlı
Trump, yanında akıllı telefon taşımıyor!

Bir süredir yalnızca ABD ve uluslararası politika gündeminin değil, bir şekilde teknoloji dünyasının da gündeminde kalmayı başaran ABD'nin Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'ın yanında bir cep telefonu taşımadığı iddia edildi!

Bloomberg'de yer alan habere göre, Trump aynı zamanda e-posta bile kullanmıyor. Daha önce hem bir iPhone'la hem de Samsung cihazıyla resmi hesabından tweet'ler attığı ortaya çıkan Trump'ın bir telefon taşımıyor olması oldukça tuhaf görünebilir. Fakat CNN'e yaptığı açıklamada Trump söz konusu tweet'lerde yazılanları yanındaki yardımcılarına ilk önce sesli olarak aktardığını daha sonra bunların onlar tarafından Twitter'da paylaşıldığını açıkladı. Trump, akşam saat 19'dan sonra tweet'leri bizzat kendisinin yazdığını ifade etti.

Bu durumda aslında bir akıllı telefondan bizzat yararlandığı anlaşılan Trump'ın neden normalde yanında akıllı telefon taşımadığı ise halen merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bu siyaset de iyice magazine dönüşüyor.

İşçilerin aybaşı geldiğinde ücretini ödemek istemeyen Patron suratı var gelde gıcık kapma

akıllı adam dinlemeye karşı önlem alıyor

Amerika özgürlükler ülkesi, ama bu başa geçersem Müslümanları ülke dışı edicem diyo. Ayrımcılık yapan özgürlük ülkesi olur mu?

Mesai saatlerinde kullanmıyor, özel saatlerinde de iş konuşmuyordur da ondan.... :D

Bir yahudinin ilk kez kullanıldığını görüyorum, hemde en huncarcasından kullanılmak! adamın sırtından defalarca İphone Samsung reklamı yaptılar. Obama`yı önceki seçimde zor durumdan kurtardı, bu seçimde de Hilary`nin kazanmasını sağlayacak. Adamın etinden sütünden yününden tırnaklarına kadar herşeyinden yararlanıyorlar, dünyayı yönetenlerden birinin böbrek ihtiyacı varsa ondan da yararlanacaklar neredeyse, bir yapmadıkları o kaldı çünkü!

@24 Haziran 2016 02:08 her taşın altından Yahudi-yahudilik vs komplo teorisi üretenlerin tamamının akıl ve ruh sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum. Trump geçenlerde FBI ile sorun yaşadığı ve şifreleri verip işbirliği yapmadığı için Apple'a karşı sert eleştiriler getirmişti. Sonra buna rağmen Apple kullandığı ortaya çıktı rezil oldu demek şimdi de saklıyor. ABD yerli ürünü Apple dururken zaten yabancı bir mamul kullanmaz adam hamaset yapıyor ve başkan olacağına dair kuvvetli emareler var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost