TTNet'ten sınırsız internetli Galaxy Tab 3

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ilginizi çeken bir tabletse, TTNet'in bu kampanyasına göz atın!

TTNet'ten sınırsız internetli Galaxy Tab 3

TTNET, başlattığı kampanya ile müşterilerine; Samsung Galaxy Tab 3 tablete, 6 GB kotalı internet paketine sadece 6 TL fark ile sınırsız internet paketine de ek ücret ödemeden sahip olma fırsatı sunuyor.

TTNET'in sunduğu yeni kampanyada; 24 ay taahhüt veren TTNET'liler, NET6 paketi ile birlikte, en yeni teknolojiye sahip Samsung Galaxy Tab 3 tablete ayda 39 TL, NETLİMİTSİZ paketi ile birlikte ayda 63 TL'ye sahip oluyor.

Sadece cihaz almak isteyen TTNET'liler ise internet faturalarına ek; ayda 18 TL'ye 24 ay taksitle Samsung Galaxy Tab 3 tablete sahip olabiliyor.

31 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile tablet sahibi olanlar, 3 aylık Tivibu Cep hediye fırsatından da yararlanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için TTNET'in yaygın bayi ağına uğramak ya da www.ttnet.com.tr üzerinden online başvuru yapmak yeterli oluyor. Online başvuru yapanların seçtikleri tabletler, güvenli bir biçimde adreslerine teslim ediliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Sınırsız internet mi :) kesinlikle o kota aşımından sonra 1 kbps bağlantıya düşer :(

@29 Ağu 2013 19:54 tablet değil sınırsız interneti olan evde dsl bağlantı. netlimitsiz 24 ay taahhüt ver senin olsun diyor.

@29 Ağu 2013 19:54 1kbps değil 3 kbps. eleştirmeden önce öğren de gel...

@30 Ağu 2013 01:53 3 kbps değil 3 mbps. Sen de başkalarını eleştirmeden önce iyice öğren gel.

Sakin bu şeyler e bulasmayin zor çıkarsınız

Bende sınırsız yazısını okuyunca sınırsız zannettim. Limitsizmiş...

asırı dandik kampanya tahattüt e gerek kalmadan 40 tl daha ucuza herhangi bir teknoloji mağazasından alınabilir(ister pesin ister taksit)

Pahalıya gelıyor cıhaz normalde sıfırı daha ucuz anca kredi kartıolmayanların yararlanabılecegı bır fırsat

kampanya kapsamında hıc bı ucret odemeden dıo tablet sahıbı olun diyorlar taahhütnamede 14 tl tablet ucreti alıolar 24 ay boyunca

arkadaşlar sınırsızdan kesinlikle ücret alınmıyor sadece başlangıçta 8 tl aılınıyor daha sonra 2 yıl 63 tl para alınan diğer tarifeler yani yalın internet

Sen de yorum yaz