TTNET'ten ücretsiz nakil kampanyası!

TTNET, adres değiştirirken çok baş ağrıtan "ADSL taşıma" işlemi için yeni dönemi başlattı...

TTNET'ten ücretsiz nakil kampanyası!

TTNET, düzenlediği kampanyalarla da müşterilerine avantaj sağlamaya devam ediyor.

TTNET, hayata geçirdiği 'Sen nereye internetin oraya' kampanyasıyla müşterilerine, hem kısa süreli hem de kalıcı adres değişikliklerinde ADSL bağlantısının nakli için ücret almıyor.

TTNET müşterileri, 30 Eylül 2009 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, ister yazlıklarına giderken ister başka bir adrese taşınırken ADSL bağlantılarını nakil ücreti ödemeden diledikleri adrese taşıyabiliyor. Müşterilerin, kampanyadan yararlanabilmeleri için herhangi bir Türk Telekom ofisine kimlikleriyle beraber başvurmaları yeterli.

TTNET ADSL'li olana USB bellek bedava

Mevcut müşterileri için nakil ücretini sıfırlayan TTNET, yeni abone olanlara ise 2 GB kapasiteli USB bellek hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler TTNET'in 444 0 375 numaralı Müşteri Hizmetleri'nden, www.ttnet.com.tr adresinden veya 6606'a kısa mesaj göndererek abone olabiliyor.

30 Eylül tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında her hangi bir abonelik devam taahhüdü aranmazken, hediye bellek için kargo bedeli de istenmiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 28 Yorum

4 GB USB bellek hediye etseler olmazmıydı

teşekkürleer ttnet :):):)

az kaldı şu 3 g adam akıllı otursun yerinede mumla arar müşteri ttnet halkı soyup soğana çevirde.

yahu kampanya yapacağına doğru düzgün hız versin. herkez şikayetçi

e bunda 3g nin etkisi büyük ...güzel ,güzel böyle davam et.rekabet kullanıcılara yarıyor.ama ttnet 5 tl indirim yapsa süper olur ha...

3g meyvelerini veriyiiiii.

en az 6 mbit sınırsız 15 TL olmadıktan sonra ne yapsa gülünç oluyor ttnet.

Valla evinde sadece internet olsun diye telefon ve adls aboneliği olan arkadaşlarım var. Şimdi onlar teker teker mobil operatörlere geçiyorlar. Zaten son çeyrek kar oranı beklenenden az oldu. Yeni olan 3g zaman içinde rekabet nedeniyle daha da ucuzlayınca ve çıplak adsl gelince o zaman göreceğim Türk Telekom'u.

İlk 3 ay ucuz, hediye modem, bedava usb bellek, müzik, bilmem kaç noktada yaygın wifi, bedava skype yerine paralı yurtdışından arama programları filan gibi kampanyalar-hizmetker istemiyoruz. Benim gibi kullanıcılara bunların hiçbiri gerekli değil. Sen aylık ücretimde indirim yap. Başkalarının indirdiği müziğin parasını benden çıkarma.

3G fiyasko oldu diyenler için fiyasko olmadığını gösteren haberlerden bir tanesi bence. Tatil beldelerinde 3G nin ADSL 'e karşı büyük avantajı vardı, şu haliyle bile avantajını kaybetmiş değil :)) ttnet yine kurnazlık yapıp sadece ADSL nakilden bahsetmiş ya sabit telefon ne olacak. Yazlık için alınacak sabit telefona ödenecek paralardan hiç bahsetmiyorlar.
2GB bellek... Lütfetmiş. 1 ayda sabit telefondan alacağı sabit ücretle 2 katı parasını alacak zaten.
Yalın ADSL gelecekti ne oldu, hepsi sözde kalıyor...

2 gb liklar artık parayla satılamıyor olsa gerek:) gerçi bunların bi genel müdürü kota hakkında kullanıcıların büyük bölümü 3 gb i bile dolduramıyorlar demişti. Aynı şekilde biz bunlara 16gb yada 32gb bellek versek dolduramazlar ki demislerdir herhalde:) bir sene önce bile kampanyalarla 5 tl ye alıyordun . Insanlar zaten ilk bağlantı ücreti 29 lira ödüyorlar hala. Bu saçmalığı kaldırsınlar ilk önce.

Oh be 1 ay içerisinde üniversite nedeniyle taşınacaktık. İnternet için nakil ücretinin kalkmasına çok sevindim. İlk defa TTNet'ten hayırlı bir iş. :D

telekomun adam olması için birkaç tane daha G çıkması lazım...

telefonu adsli kapattım. simdi rahatım. ayda 50tl vermektekten kurtuldum. 3g biraz daha otursun onu alacam.ttnette başını taşlara vursun artık. arkadaşların hepsi 3g ye gecti. aynı paraya daha hızlı hizmet. cok super.....

3g fiystlsrı uygun değil bence. ttnet fiytalardada indirime gidecerse çok iyi olacak. zaten zamanla yeni kampanyalar çıkacaktır

indirim yapmayı veya kampanyayı bıraksın ttnet, interneti hzlandırsın. yarım saattir uğraşıyorum bir sayfadan diğerine geçemiyorum. sanki insanlar sürekli adsl'ini biryerlere taşıyormuş gibi kampanya yapmışlar. bence bu göz boyamadan başka brşey değil. ÜCRETSİZ HIZ VERİN HIIIZ!!!

kazıkçı telekom

evet ttnet artık bazı şeyleri düzeltmek zorunda kalacak,rekabet sertleştikçe.Ancak rekabetin tam anlamıyla müşteriye yansıyabilmesi için turkcell ve vodafone un turk telekom bağımlılıklarından kurtulup kendi altyapılarını oluşturmaları gerekiyor diye düşünüyorum.Bu da çok uzun vadede gerçekleşebilecek birşey.Bu yüzden önümüzdeki 10 yıl daha uygun fiyatlı ve kaliteli internet beklemeyin.

3G'nin normal internet hizmeti vermesi çok zordur(türkiye için) verirde ozaman birsürü ttnet kulalnıcı 3g ye geçmeye çalıştığı zaman yetersiz kalır) çünkü yeterli sunucu yok ondan pahalı şimdi kazanılan paralarla sunucular yetersiz kaldığı zaman yenilerini eklicekler. 1 milyar Tl daha harcansaydı fiyatlar daha aşağıda olurdu tabi birde şimdi türkcell vodofon,avea'nın ilk işi ihalede verdikleri parayı geri kazanmak ondan sonra indirim gelir veya hız artar.

ttnet sabit telefon aboneliği olmadan adsl hizmeti vermediği sürece boş.....

Yeni kullanıcılara 2GB USB bellek vereceğine fiyatarı düşürsen..Fiyatlardan şikayetci olmayan sayısı çok az..Onlarda para derdi çekmeyenler..

3G geldikten sonra mı aklına gelmiş?

bunlar son çırpınışlar bu güne kadar milleti soydular az kaldı

4 g çıkınca görürüm ben seni ttnalet bunlar iyi günlerin yol milleti şimdilik 4 g geldiginde ben seni görürüm

Fiyatlardan yakınılmış hem de bayağı bayağı...
Bir ara TTnet interneti aylık 15 TL yapmıştı bilmem hatırlar mısınız önceki seneydi galiba.. Ne oldu? Biri,smile,süper online bilmem ne hepsi dava açtılar TTNET'e. Niye? Haksız rekabet oluyormuş diye!

Yani fiyatlarda her zaman suçlu da TTNET değil.

Evet. Yaklaşık 5 ay önce başka bir yere taşındım ve 29 tl ödedim.

Bir arkadaş ttnet indirim yapınca smile, biri dava açıyorlar demiş, sen ttnete indirim yapıp smile ve biri 'ye verdiğin hizmete indirim yapmazsan tabi dava açarlar, haksız rekabet oluyor. Gene suç ttnetin, diğer hizmet sağlayıcılarına da indirim yaparsa niye dava açsınlar
Yalın ADSL hikaye oldu, geçeceğiz deyip deyip oyalıyorlar, resmen göz göre göre insanlar kandırılıyor.

"4 g çıkınca görürüm ben seni ttnalet bunlar iyi günlerin yol milleti şimdilik 4 g geldiginde ben seni görürüm"

en az 7 yıl sonra görürsün hacııııı...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir